JEEP: 10 000 REZERWACJI NA NOWEGO AVENGERA

Sukces fazy wstępnych rezerwacji na nowego Jeepa Avengera, pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki

Nowy Jeep Avenger, pierwszy całkowicie elektryczny SUV marki Jeep niedawno miał swoją światową premierę podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Paryżu, a już teraz ten nowy samochód ma za sobą, zakończoną sukcesem, fazę wstępnych rezerwacji, podczas której około 10 000 osób w Europie zarejestrowało się na platformie rezerwacji wstępnej, by jako pierwsi mogli zamówić i zasiąść za kierownicą ekskluzywnej wersji 1st Edition.


Zobacz także:

MERCEDES-BENZ: NOWY GLC PLUG-IN DOSTĘPNY JUŻ W POLSKICH SALONACH

PREMIERY


 

Jeep Avenger 1st Edition oferuje do 400 km zasięgu w cyklu mieszanym, który w cyklu miejskim zwiększa się do 550 km oraz prosty i szybki sposób ładowania.

Nowy model, którego cena na polskim rynku wynosi 189 700 zł brutto, jest również dostępny w najpopularniejszym produkcie Leasys – Smart Renting – już od 2099 zł netto miesięcznie.

Wprowadzenie na rynek nowego Jeepa Avengera oznacza dla marki w Europie początek nowej gamy samochodów w pełni elektrycznych (BEV), podkreślając silne zaangażowanie marki Jeep w rozwój zrównoważonej mobilności przyszłości, zgodnej z wizją „Zero Emisji, 100% Wolności”.

Ponadto, nowy SUV jest jednym z siedmiu modeli nominowanych do tegorocznego finału prestiżowego konkursu „Car of the Year 2023”. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 13 stycznia 2023 roku podczas Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Brukseli. To niezwykłe osiągnięcie podkreśla ogromny potencjał nowego modelu marki Jeep.