JEEP: OWNERS GROUP – WIELKA RODZINA ROZRASTA SIĘ

Jeep_ow.g1

Ruszył Jeep Owners Group (JOG). Jedyny oficjalny klub poświęcony marce jest aktywny już w 9 krajach europejskich. W przyszłym roku będzie dostępny na kolejnych 6 rynkach regionu EMEA.

JOG to „miejsce” spotkań marki z „Jeepersami”- posiadaczami i miłośnikami marki oraz współpracy z istniejącymi klubami.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

TURYSTYKA


 

Na specjalnej stronie internetowej dostępne są informacje oraz szczegóły na temat międzynarodowego projektu, który jest jednym z najlepszych sposobów wyrazu przynależności do stylu życia promowanego przez markę Jeep. JOG jest aktywny we Włoszech, Anglii, Niemczech, Austrii, Francji, Polsce, Szwajcarii, Belgii i Holandii. W trakcie przyszłego roku lista ta wzbogaci się o inne rynki z regionu EMEA, takie jak: Rosja, Płd. Afryka, Hiszpania, Maroko i Szwecja.

Wśród celów projektu jest stworzenie możliwości oficjalnego wejścia do wielkiej światowej rodziny wszystkim tym, którzy posiadają Jeepa lub marzą o nim, przekształcając „zwykłych” miłośników i nowych posiadaczy w prawdziwych ambasadorów marki. Klubowicze maja możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem zdobytym za kierownicą samochodów 4×4: odbytymi podróżami lub tymi dopiero zaplanowanymi, szosowymi i terenowymi marzeniami.

Jeep_ow2

Ci, którzy zdecydują się wejść do społeczności JOG otrzymają osobistą kartę członkowską, która pozwoli im skorzystać z szeregu ekskluzywnych przywilejów i gadżetów zawartych w pakiecie powitalnym. Wśród ekskluzywnych ofert skierowanych do członków znajduje się na przykład kolekcja odzieży i gadżetów, którą można nabyć on-line lub podczas oficjalnych wydarzeń.

Największym spotkaniem właścicieli i miłośników samochodów Jeep w Europie jest „Camp Jeep“, międzynarodowy zlot, który w tym roku odbywał się w dniach od 12 do 14 września w Riserva Oppici w Parmie. W pierwszym oficjalnym spotkaniu Jeep Owners Group uczestniczyło około 1000 osób z ponad 220 samochodami, pochodzącymi z 21 krajów, dowodząc, jak silne jest poczucie przynależności do świata Jeepa.

Członkowie Jeep Owners Group będą ponadto mogli cieszyć się „7″- oficjalnym magazynem redagowanym w duchu Jeepa, surfować po specjalnej stronie, nawiązując kontakt z innymi właścicielami i miłośnikami marki, jak i korzystać z upustów i ofert na akcesoria, części zamienne oraz zakup nowego samochodu Jeep.

Członkowie będą mogli również uczestniczyć w tzw. „hangout”, video chatach, transmitowanych na żywo na stronie Jeep Owners Group, podczas których „Jeepersi” mogą nawiązać kontakt z osobami pracującymi w brandzie. Inżynierowie, konstruktorzy i projektanci, managerowie produktu i inni odpowiedzą na pytania tych, którzy włączą się w rozmowę.

Jeep_ow3

Pierwsze wirtualne spotkanie odbyło się z Chrisem Ellisem, szefem marki Jeep na region EMEA. Poruszane tematy skupiały się na doświadczeniu Ellisa zdobytym podczas pracy z marką, kierunkach obranych przez markę Jeep w 2014 roku oraz tych na przyszłość.

Jest wiele sposobów, w jaki można wejść do społeczności Jeep Owners Group. W przypadku zakupu nowego samochodu marki Jeep, członkostwo w JOG jest automatyczne: nowy klient otrzyma do domu pakiet powitalny i, jeśli zechce, będzie mógł dokończyć rejestrację na specjalnej stronie, uzyskując możliwość korzystania z ekskluzywnych przywilejów. Natomiast w przypadku, gdy ktoś posiada już Jeepa, będzie mógł zarejestrować się w Klubie bezpośrednio na stronie ownersgroup.jeep.com/pl w charakterze właściciela.

Szeregi Klubu mogą zasilić również ci, którzy nie posiadają samochodu marki Jeep, ale są miłośnikami marki i będą mogli stać się tak zwanymi „Entuzjastami”. Do 31 marca 2015 wszystkie te formy zapisu będą bezpłatne. Wreszcie, aktualni lub byli właściciele trzech lub kilku modeli samochodów marki Jeep mają prawo do bezpłatnego, dożywotniego członkostwa w Jeep Owners Group ze 100 proc. dostępem do wszelkich przywilejów.

Lokalny „Klub Jeepa” może zrzeszyć się w JOG, rejestrując w nim swoich członków: w ten sposób stowarzyszenie może zostać oficjalnym członkiem sieci Klubów wchodzących w skład Jeep Owners Group. Wszyscy członkowie zarejestrowanego Klubu będą w pełni korzystać z wszystkich przywilejów wynikających z członkostwa w JOG.