KIA: PICANTO LIMITED EDITION JUŻ W SPRZEDAŻY

Picanto 1_Limited 01

Kia Motors Polska ogłosiła cennik i specyfikację limitowanej edycji Kia Picanto. Nawiązująca do wyścigowych odmian modelu wersja modelu z pakietem stylizacyjnym „Kia Lotos Race”, jest już oferowana przez dealerów marki w całym kraju.

W takiej konfiguracji dostępne są wyłącznie Picanto 3D w kolorze białym z silnikiem benzynowym 1.2 o mocy 85 KM z manualną skrzynią biegów.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
KIA LOTOS RACE 2013


W porównaniu do standardowego modelu, edycja limitowana „Kia Lotos Race” jest ozdobiona naklejkami i elementami stylizacyjnymi nadwozia zawierającymi logo Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto oraz wyposażona w białe, obręcze kół ATT z oponami 195/45R15 Barum Bravuris 2, identyczne z używanymi w wyścigach. Na progach wersji limitowanej znalazły się chromowane nakładki z logo mistrzostw a wewnątrz tak samo oznakowane welurowe dywaniki. Limitowane Picanto wycenione jest na 41 690 zł.

Picanto Limited 02

Kia Lotos Race to wyścigowa seria w randze mistrzostw Polski organizowana od kilku lat w naszym kraju przez Kia Motors Polska wraz z grupą Lotos, Santander Consumer Bank, Santander Multirent i PZU. Piecze nad zawodami sprawuje Polski Związek Motorowy.

Zawody Kia Lotos Race organizowane są w Polsce na torze Poznań, oraz na torach w państwach ościennych – Niemczech, Czechach, Słowacji, Austrii i Węgrzech, towarzysząc dużym wydarzeniom ze świata motorsportu. Zawodnicy KLR ścigali się m.in. wspólne z niemiecką serią DTM, mistrzostwami świata FIA GT czy mistrzostwami Europy wyścigów ciężarówek. KLR to zawody przeznaczone przede wszystkim dla młodych zawodników, rozpoczynających swoją karierę w wyścigach samochodowych.

Picanto Limited 03