KIA: STARTER WSPIERA FLOTĘ UEFA EURO 2012

Starter, jedyna w Polsce firma naprawiająca 50 proc. awarii samochodów bezpośrednio na drodze, od 5 czerwca do 1 lipca 2012 roku obsługuje specjalny program assistance dla samochodów marki Kia, użytkowanych przez organizatorów UEFA EURO 2012 i przedstawicieli finalistów.

W ramach serwisu firma Starter zapewnia oficjalnemu sponsorowi Euro 2012 naprawę na drodze lub holowanie do ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) oraz organizację samochodów zastępczych z Parku Kia. Sztab wyselekcjonowanych konsultantów dedykowanych do tego projektu ze strony firmy Starter ściśle współpracuje z przedstawicielami Kia Motors Polska, którzy pełnią codzienny dyżur w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu od godziny 7 do 23.

Serwisem firmy Starter objęte są następujące samochody marki Kia: Cadenza, Optima Hybrid, Sportage, cee’d, Soul oraz Carnival. W przypadku zdarzenia kierowca samochodu kontaktuje się z koordynatorem Euro 2012, który następnie nawiązuje łączność z Centrum 24h Kia Euro Assistance.

W przypadku unieruchomienia pojazdu, firma Starter niezwłocznie organizuje naprawę na drodze lub holowanie samochodu do dedykowanych do obsługi ASO Kia znajdujących się w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. W niektórych sytuacjach Starter, zgodnie z życzeniem kierowcy, organizuje świadczenia assistance w postaci samochodu zastępczego, hotelu lub kontynuacji podróży. Jeżeli zdarzenie ma miejsce w tzw. strefie zamkniętej Euro 2012, zespół serwisowy uzyskuje jednorazową przepustkę, w celu udzielenia pomocy lub ewentualnie dostarczenia samochodu zastępczego.

– Od 2010 roku firma Starter obsługuje program asssitance gwarancyjnego dla wszystkich samochodów Kia w Polsce. Wysoka jakość usług firmy Starter została uznana przez kierownictwo KIA, które teraz powierzyło nam obsługę floty pojazdów dedykowanych na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012. Cieszymy się, że możemy być częścią tak wspaniałej imprezy – powiedział Marek Zefirian, Prezes Zarządu Starter Sp. z .o.o.