LAMBORGHINI DRIVE CLUB PRZESUNIĘTY NA KWIECIEŃ

Planowany na 21 i 22 października event Lamborghini Drive Club, który miał się odbyć na torze Silesia Ring, został przełożony na kwiecień przyszłego roku.

Odkładanie w czasie czegoś, nad czym długo się pracuje, dla nikogo nie jest łatwe – napisali w komunikacie organizatorzy.


Zobacz także:

SPORT

ROZMAITOŚCI


 

Mimo to, zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz pracowników jest dla Lamborghini i Porsche Inter Auto Polska na pierwszym miejscu. Dlatego w związku z panującą pandemią koronawirusa i nowymi obostrzeniami, pierwsza edycja Lamborghini Drive Club odbędzie się w kwietniu 2021 roku.

Żyjemy w czasach, kiedy wszelkiego rodzaju imprezy stoją pod znakiem zapytania i nie da się przewidzieć, czy planowane wydarzenie z dnia na dzień nie zostanie przełożone lub odwołane. Niestety, spotkało to również Lamborghini Drive Club. Dodatkowo wprowadzenie strefy czerwonej w powiecie krapkowickim, gdzie znajduje się tor Silesia Ring, nie przemawia na korzyść organizowania w tym czasie żadnych wydarzeń, podczas których uczestnicy będą narażeni na zakażenie.

Lamborghini Drive Club nie zostaje jednak odwołane, a jedynie przesunięte w czasie. Wszyscy uczestnicy, którzy zgłosili się na pierwszą w Polsce imprezę torową Lamborghini, mogą zatrzymać wykupione uczestnictwo lub zrezygnować i otrzymać całkowity zwrot kosztów.