LEXUS: LBX W NAJMIE KINTO ONE OD 800 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Lexus przygotował pakiet korzyści dla modelu LBX

Lexus LBX debiutuje na polskim rynku. Miejski crossover marki został doskonale przyjęty przez klientów. W samym tylko maju był to najczęściej rejestrowany model w segmencie B-SUV Premium i jeden z ośmiu najpopularniejszych aut klasy premium. W związku z dużym zainteresowaniem hybrydowym LBX-em Lexus przygotował atrakcyjną ofertę specjalną z nowymi możliwościami finansowania auta, a także wysokimi rabatami na usługi i akcesoria.


Zobacz relacje:

MINI: ELEKTRYCZNY MINI COUNTRYMAN E W LINII STYLISTYCZNEJ FAVOURED
 

ROZMAITOŚCI


 

U dealerów Lexusa firmy mogą skorzystać z atrakcyjnych warunków Najmu KINTO ONE, który charakteryzuje się jeszcze niższymi miesięcznymi ratami przez cały czas trwania kontraktu. LBX w ofercie specjalnej kosztuje teraz od 800 zł netto przy trzyletniej umowie, 15-procentowej opłacie wstępnej oraz z limitem przebiegu, który wynosi 30 tys. km.

LBX w Leasingu 105%

Nowością w ofercie programów finansowych przeznaczonych dla modelu LBX jest Leasing 105%. Umowa zawierana jest na okres 36 miesięcy, opłata wstępna wynosi 45%, a wykup to 1%. Warunkiem skorzystania z promocyjnego finansowania z sumą opłat wynoszącą 105% jest zamontowanie oryginalnego zabezpieczenia antykradzieżowego (OBD) oraz zakup oryginalnych kół zimowych Lexus. Zamontowanie systemu antykradzieżowego umożliwia także skorzystanie z promocyjnej stawki ubezpieczenia, która wynosi 1,99%.

LBX z akcesoriami do przewozu rowerów

Lexus LBX idealnie sprawdza się jako auto rekreacyjne. Duże koła oraz wysoki prześwit, a także opcjonalny inteligentny napęd na cztery koła E-FOUR, ułatwiają poruszanie się poza głównym szlakiem po nieutwardzonych drogach. Bagażnik jest pakowny i foremny, a w salonach Lexusa dostępna jest pełna lista akcesoriów, które zwiększą wszechstronność i funkcjonalność crossovera. W ramach oferty specjalnej można nabyć belki dachowe oraz uchwyty rowerowe na dach z rabatem wynoszącym aż 25%.

Cennik Lexusa LBX