LOKALIZATOR I SYSTEM ALARMOWY UDAREMNIĄ KRADZIEŻ

Jesteś właścicielem drogiego roweru, motocykla czy skutera? Często zostawiasz swój pojazd na ulicy lub w ogólnodostępnych miejscach?

Nie musisz się już obawiać skutków kradzieży – o Twój spokój zadba lokalizator GPS marki Monimoto.


Zobacz także:

GPS / AUDIO

ROZMAITOŚCI


 

Monimoto MM6
to sposób na poprawę bezpieczeństwa pojazdu. Wyposażony jest w moduł GSM, GPS, Bluetooth i inne inteligentne technologie, zamknięte w kompaktowej obudowie, która mieści się w dłoni. To urządzenie, zasilane dwoma bateriami, zatem nie korzysta z zasilania motocykla. Sterowane jest za pomocą aplikacji mobilnej. Automatycznie uzbraja się i rozbraja dzięki czemu nigdy nie musisz pamiętać o jego aktywowaniu lub dezaktywowaniu.

Oferowane jest w zestawie z kartą SIM, która obejmuje Amerykę Północną i Europę. Karta współpracuje z co najmniej dwoma operatorami GSM w każdym z krajów, wybierając najsilniejszy sygnał w danym obszarze. Samodzielna początkowa konfiguracja w kreatorze aplikacji dostępnej na platformę iOS lub Android zajmuje około 5 minut. Gdy Monimoto wykryje ruch, będąc w trybie uzbrojenia, próbuje namierzyć sparowany klucz.

Jeśli go znajdzie, zakłada że osoba w pobliżu jest właścicielem pojazdu i rozbroi się. Jeśli nie znajdzie go, to przechodzi w tryb alarmowy. Najpierw dzwoni na numer właściciela, a następnie wysyła do aplikacji powiadomienie o dokładnej lokalizacji z GPS lub przybliżonej pozycji GSM za pomocą funkcji CellLocate. Dzięki danym wysyłanym do aplikacji można zobaczyć wszystkie poprzednie lokalizacje w dzienniku zdarzeń.

Lokalizacja GPS jest aktualizowana co 5 minut, gdy pojazd z urządzeniem jest w ruchu, lub co minutę, jeśli zdefiniowany jest tryb częstego śledzenia. Monimoto posiada klasę szczelności IP 65 i jest przeznaczone do umieszczenia wewnątrz pojazdu.

Ceny:
– Monimoto MM6: 199Euro + 3euro/ miesiąc;
– Monimoto MM5: 169Euro + 3euro/ miesiąc.