MAPAMAP: NAWIGACJA TRAVEL PL ZNACZNIE TAŃSZA

Producent precyzyjnego systemu nawigacji GPS – MapaMap Travel PL, specjalnie zaprojektowanego dla telefonów iPhone i tabletów iPad, obniżył trzykrotnie cenę swojego rozwiązania nawigacyjnego. Dostępna dotychczas w cenie ponad 29 euro oferowana będzie do końca 2011 roku za jedyne 9,99 euro.

Promocja cenowa ma na celu spopularyzowanie tego rozwiązanie nawigacyjnego wśród polskich użytkowników urządzeń mobilnych firmy Apple.

MapaMap Travel PL to precyzyjna nawigacja „od drzwi do drzwi” ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

MapaMap Travel PL dla iPhone oraz iPad do swojego dziania nie potrzebuje dostępu do Internetu gdyż jest nawigacją typu On-Board. Oznacza to że podczas jej działania mapy nie są pobierane poprzez Internet tylko zainstalowane w systemie na stałe, dzięki czemu użytkownik nie płaci za transfer danych podczas nawigacji.

Aplikacja zawiera wyjątkowo dokładne i aktualne mapy Polski, przygotowane przez polskiego producenta map cyfrowych firmę IMAGIS S.A. Dodatkowo oferowana jest w tak zwanej licencji LIFE TIME, co oznacza, że można z niej korzystać w sposób nieograniczony czasowo.