MERCEDES: AUTOTRADE – NOWY KONCESJONER W ANINIE

Autotrade0

Działająca od 21 lat w Aninie, firma Marek Owczarek Mercedes-Benz zmieniła właściciela. Nowym, autoryzowanym koncesjonerem najbardziej wartościowej marki Premium, jaką jest Mercedes-Benz została firma Autotrade Sp. z o. o.

Prezesem ASO Mercedes-Benz Autotrade jest Jacek Jerschina, znany i utytułowany kierowca rajdowy, zaś Dyrektorem Zarządzającym nowej koncesji został Andrzej Nosiński, związany od lat ze światem polskiej motoryzacji.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Dawna koncesja została odnowiona, nowy zarząd przeprowadził szereg zmian mających na celu podniesienie jakości oferowanych usług. Salon sprzedaży i serwis zostały zmodernizowane, stały się bardziej przyjazne i funkcjonalne by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów i zapewniać im satysfakcję na poziomie marki, którą reprezentują.

Kwalifikacje doświadczonej już kadry handlowców i techników są stale doskonalone poprzez profesjonalne szkolenia by zapewnić 100 procent satysfakcji klientom.

Nowa koncesja Mercedes-Benz Autotrade oferuje zatem nową jakość kompleksowych usług zarówno przy zakupie samochodu jak i całej obsługi posprzedażnej czego dowodem jest fakt, iż po kilku miesiącach działalności Autotrade stał się rozpoznawalnym dilerem z trójramienną gwiazdą w herbie, i ważnym graczem na rynku samochodów premium w Warszawie.