MERCEDES: PROGRAM DRIVING EVENTS W POLSCE

Nowy program Mercedes-Benz Driving Events to szansa, by poznać pełnię możliwości aut ze stajni AMG – aut, których nie sposób docenić jedynie podczas krótkiej przejażdżki.

Obecni i przyszli klienci Mercedes-Benz oraz AMG będą mogli testować je w najbardziej wymagających, a jednocześnie bezpiecznych warunkach – na zamkniętym torze wyścigowym „Kielce”. Zwieńczeniem tegorocznych szkoleń będzie co-drive C 63 Coupé AMG Black Series.

Mercedes-Benz Polska kontynuuje wieloletnią tradycję Akademii Jazdy AMG – rozbudowanego programu szkoleń, pozwalającego w bezpiecznych warunkach sprawdzić potencjał modeli z Affalterbach. Dwa spersonalizowane programy Mercedes-Benz Driving Events to wyjątkowa propozycja dla obecnych i przyszłych klientów – dla tych, którzy pragną poczuć mocną dawkę adrenaliny za kierownicą AMG i dla tych, którzy chcą jeszcze lepiej poznać swojego Mercedesa lub zamienić go na mocniejszy model.

Pierwszy z programów – “AMG on Demand” – obejmuje 4-godzinny trening z zakresu bezpiecznej jazdy, połączonej z wykorzystaniem siły drzemiącej w modelach AMG. Ćwiczenia sprawnościowe odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, przeszkolonych w siedzibie AMG w Affalterbach. Dynamikę zajęć potęgują próby czasowe dla wszystkich uczestników.

Druga z propozycji to relaksacyjny “Weekend SPA z Mercedes-Benz“. Poza 3-godzinnym spotkaniem z modelami AMG na Torze “Kielce”, uczestnicy będą mieli okazję poznać bliżej paletę modeli Mercedes-Benz i przemierzyć wybranymi autami 150-kilometrowy szlak, wiodący przez urokliwe okolice Gór Świętokrzyskich.

Szczególną atrakcją obu programów będzie pokazowy przejazd na fotelu pilota C 63 Coupé AMG Black Series. Prędkości w czasie pokazu dochodzą do 210 km/h, a instruktor wyłącza system ESP. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy film z przejazdu, a także sportową balaklawę Mercedes-Benz AMG.

Program AMG on Demand

Odbywa się w dwóch sesjach (porannej lub popołudniowej). Zróżnicowany zakres ćwiczeń pozwala nie tylko zasmakować możliwości maszyn z Affalterbach, ale też poznać własne ograniczenia jako kierowcy i zyskać dodatkową pewność podczas prowadzenia samochodu. Każda sesja liczy 8 uczestników.

Lista prób obejmuje:
– slalom;
– hamowanie awaryjne z jednoczesnym omijaniem przeszkody;
– pokonywanie zakrętu w połączeniu z pokazem działania elektronicznych systemów wspomagających;
– próbę sprawnościową na torze kartingowym;
– próbę szybkościową na pętli owalnej;
– zawody z pomiarem czasowym na torze kartingowym;
– co-drive C 63 Coupé AMG Black Series z instruktorem.


Program Weekend SPA z Mercedes-Benz

To szansa na poznanie wyselekcjonowanych modeli z palety Mercedes-Benz i AMG, połączona z jazdą testową i zajęciami na Torze “Kielce”. W każdej edycji bierze udział 16-osobowa grupa uczestników (możliwe uczestnictwo osób towarzyszących). Mają oni do dyspozycji 9 aut (4 samochody AMG do ćwiczeń plus C 63 Coupé Black Series do przejazdu co-drive z instruktorem oraz 4 samochody Mercedes-Benz).

Zajęcia teoretyczne i praktyczne za kierownicą modeli AMG wieńczy przejazd co-drive C 63 Coupé Black Series z instruktorem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z dealerem lub do odwiedzenia strony: http://www.mercedes-benz.pl.