MERCEDES: SALONY DUDA CARS W LESZNIE I WROCŁAWIU

merrc_duda1

Rok 2016 przyniósł kolejne zmiany w strukturze sieci dealerskiej Mercedes- Benz, Mercedes- AMG i smart w naszym kraju.

Rozwijająca się prężnie od 10 lat firma Duda- Cars SA z Poznania rozpoczęła z dniem 1 stycznia działalność w zakresie sprzedaży i serwisowania samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych we Wrocławiu i w Lesznie.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Do tej pory punkty te funkcjonowały w ramach firmy Frączak Sp. z. o.o., której zasoby w całości zostały przejęte przez Duda- Cars SA.

– Mamy nadzieję, że wzmocnienie i optymalizacja sposobu działania obu punktów przez nowego właściciela pozwoli na jeszcze szybszy rozwój marek Mercedes-Benz, Mercedes-AMG i smart w regionie Dolnego Śląska i Wielkopolski – mówi Artur Konarski, dyrektor rozwoju sieci dilerskiej Mercedes- Benz Polska.

– To dla nas kolejny ważny krok w rozwoju i etap w historii budowanej od podstaw firmy. Po latach doświadczeń w Poznaniu, podczas których zdobyliśmy wiele krajowych i międzynarodowych wyróżnień, stajemy się przedsiębiorstwem wieloobiektowym, oferującym bogaty zakres usług i produktów. Jestem głęboko przekonany, że we wszystkich naszych lokalizacjach Klienci znajdą potwierdzenie najwyższej jakości usług i produktów. Zgodnie z hasłem naszej marki: „Najlepiej albo wcale” nieustannie pracujemy nad dalszym ich udoskonaleniem – powiedział Marcin Duda, prezes zarządu Duda- Cars SA.

Zmiana właściciela obu punktów pozwoli na wykorzystanie wieloletniego doświadczenia dotychczasowych pracowników w punktach w Lesznie i we Wrocławiu, natomiast potencjał i najwyższe standardy Duda- Cars pozwolą na optymalizację sprzedaży i serwisu. Klienci obsługiwani będą przez znanych sobie pracowników, w tych samych obiektach, ale na jeszcze lepszym poziomie we wszystkich obszarach.