MERCEDES: ZWYCIĘSKA BITWA O CITANA

Me 1_bom1m

Zakończyła się “Wielka Bitwa o Mercedesa” zorganizowana przez Mercedes-Benz Polska i markety OBI. Główną nagrodę – dostawczego Citana – wręczono zwycięzcy w siedzibie organizatora.

Triumfatorem został Grzegorz Maliszewski, który na długo zapamięta swoją wizytę w markecie OBI. Akcja promocyjna trwająca od początku maja do końca czerwca cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W Bitwie o Mercedesa wzięło udział ponad dwieście tysięcy uczestników. Spośród nich wylosowany został Grzegorz Maliszewski.

– Wciąż bardzo trudno mi w to uwierzyć. Jeżdżąc po Warszawie wiele razy mijałem Citana, ale nigdy nie spodziewałem się, że zostanę jego właścicielem – powtarzał wyraźnie szczęśliwy laureat konkursu.

Zadanie było bardzo proste. Wystarczyło dokonać zakupu odpowiednich produktów w markecie OBI, odebrać i wypełnić kupon konkursowy.

Wybór Citana jako nagrody głównej w konkursie nie był przypadkowy. Pojemny i dynamiczny samochód dostawczy sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zapytany o plany na przyszłość i wykorzystywanie nowego Citana – Grzegorz Maliszewski nie wykluczył możliwości otwarcia swojego biznesu.