MIO: KAMERKA MIVUE 866 Z SYSTEMEM NIGHT VISION ULTRA

Na rynku w Polsce pojawił się nowy model kamerki samochodowej Mio MiVue 866. Urządzenie posiada sensor Ultra oraz technologię nagrań nocnych Night Vision Ultra.

W zimie często wideorejestratory nie radzą sobie w trudnych warunkach, a nagrania są ciemne i niewiele na nich widać.

Zobacz relacje:

GPS/AUDIO

WIDEOREJESTRATORY


 

W najnowszym modelu połączono optykę z autorskimi rozwiązaniami marki. Sensor Mio Ultra jest półtora razy większy od standardowych sensorów przez co obraz zyskuje żywe kolory i posiada jasność nawet, gdy jest słabe oświetlenie. Kamera posiada szeroki kąt widzenia wynoszący 150 stopni, nagrywa w rozdzielczości Full HD w 60 klatkach na sekundę.

Dzięki Night Vison Ultra obraz trasy nagranej podczas popołudniowej szarówki, czy w trakcie podróży przez nieoświetlone miejskie przedmieścia staje się bardziej jasny i czytelny. Wideorejestrator posiada wbudowany moduł GPS. Zapisze on między innymi współrzędne oraz czas, w którym zostało wykonane nagranie. Trzyosiowy czujnik ruchu automatycznie zapamięta i zapisze na nagraniu wszystkie nagłe zmiany kierunku ruchu.

Urządzenie przekazuje informacje o fotoradarach oraz o odcinkowym pomiarze prędkości. Na swoim 2,7- calowym ekranie wskaże ograniczenia prędkości, średnią prędkość pokonanego dystansu oraz pozostały czas niezbędny do przejechania wraz z dystansem, po którym pomiar się zakończy. Posiada funkcję automatycznego startu wraz z włączeniem silnika, posiada wbudowany moduł WiFi.

Istnieje możliwość wyboru spośród dwóch trybów parkingowy – aktywnego lub pasywnego. Bateria wbudowana w urządzenie działa do 48 godzin. Można podłączyć do niego zewnętrzne zasilanie SmartBox oraz kamerę tylną MiVue A50 z technologią Night Vision Pro.

Cena wideorejestratora to 899 złotych.