MIO: NAWIGACJA SPIRIT 487 Z AKCESORIAMI

Mio Techonology przygotowało na wiosnę atrakcyjne oferty dla kierowców. W salonach Vobis dostępna jest już nawigacja Mio Spirit 487 wraz z ładowarką sieciową i stylowym, skórzanym etui. Cena zestawu to 499 złotych.

Natomiast od początku kwietnia, w sklepie internetowym Mio, obowiązuje 30 procent zniżki na zakup aktualizacji baz fotoradarów, dla wszystkich urządzeń z tą funkcją.

Mio Spirit 487 i zestaw akcesoriów

W promocyjnym pakiecie, dołączony do nawigacji Mio futerał daje pewność, że podczas transportu nie powstaną przypadkowe zniszczenia obudowy bądź ekranu nawigacji. Jego gustowne wykonanie zainteresuje szczególnie damską części odbiorców.

Dołączona do zestawu ładowarka sieciowa z końcówką miniUSB umożliwi szybkie naładowanie nawigacji, kiedy jesteśmy w domu. W ten sposób będziemy mogli zaplanować trasę jeszcze przed wyruszeniem w drogę, nie martwiąc się o stan baterii.

Nawigacja Mio Spirit 487, z 4,3 calowym ekranem, oferuje: Bluetooth, możliwość zaplanowania trasy z optymalizacją punktów przejazdowych, a także usługę Smart Routes. W jej skład wchodzą trzy funkcjonalności: inteligentne wyznaczanie trasy, wybór charakterystyki trasy oraz LearnMe Pro. Mapy w urządzeniu można aktualizować bezpłatnie, przez okres dwóch lat.

Promocyjne ceny baz fotoradarów

Promocja na abonament bazy fotoradarów obejmuje wszystkie urządzenia wyposażone w tę funkcję. Subskrypcja może być wykupiona na okres jednego roku bądź trzech lat. Baza może obejmować wszystkie kraje Europy, które zezwalają na korzystanie z takich danych, bądź tylko Polskę.

Promocyjne pakiety można znaleźć w sklepie internetowym Mio Technology. Ich ceny zaczynają się od 13,95 Euro.

Mio Technology projektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej.

Więcej informacji: www.mio.com/pl.