MITSUBISHI: BEZPŁATNA KONTROLA AUTA PRZED SEZONEM ZIMOWYM

Z każdym dniem zbliżają się trudne warunki pogodowe i śliskie jezdnie. Warto więc zadbać o stan techniczny swojego pojazdu oraz dokonać zmiany opon na zimowe.

Dbając o bezpieczeństwo podróżujących Mitsubishi Motors do 18 grudnia proponuje właścicielom nowych i używanych pojazdów marki bezpłatną kontrolę pojazdu.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Propozycja jest częścią ogłoszonego niedawno Zobowiązania Serwisowego Mitsubishi. Można także skorzystać z atrakcyjnej oferty zakupu oryginalnych części i akcesoriów marki w ramach Zimowej Oferty Mitsubishi Motors.

Kompleksowa kontrola obejmuje 25 kluczowych elementów w samochodzie: m.in. sprawdzenie poprawności przełączania biegów, działania sprzęgła, pedału hamulca, hamulca postojowego, sygnału dźwiękowego oraz kontrolek zestawu wskaźników i oświetlenia zewnętrznego pojazdu a także spryskiwaczy lamp, stanu pasków osprzętu i przewodów w komorze silnika, filtra powietrza, stanu akumulatora, układu wydechowego, stanu przewodów hamulcowych i paliwowych.

Ale też zużycia klocków hamulcowych i tarcz, działanie wycieraczek i spryskiwaczy szyb, poziomy płynów: hamulcowego, sterowania sprzęgłem, układu wspomagania, chłodzącego, spryskiwaczy jak również szczelność układu chłodzenia, poziom oleju silnikowego oraz sprawdzenie daty ważności gaśnicy i zestawu naprawczego. Jeśli w trakcie kontroli przed zimą zostanie wykryta usterka a właściciel zleci jej usunięcie, otrzyma on w prezencie praktyczną kamizelkę ostrzegawczą.

Oryginalne części i akcesoria

Przy okazji kontroli przed zimą, właściciele samochodów Mitsubishi mogą skorzystać z szeregu ofert specjalnych. Decydując się na zakup kompletu 14-calowych kół zimowych do modelu Space Star użytkownicy zapłacą jedynie 2099 zł a komplet opon zimowych Laufenn 165/65 R14 79T iFit LW 31a do tego auta jest w cenie 1076 zł.

Akumulatory EXIDE oraz oryginalne części Mitsubishi takie, jak: filtry oleju, powietrza, pyłkowe i paliwa oraz pióra wycieraczek, świece zapłonowe, tarcze hamulcowe oraz przydatne w zimie, oryginalne akcesoria i gadżety – belki dachowe, uchwyty na narty i snowboard, kuwety bagażnika, dywaniki gumowe, chlapacze i wybrane gadżety kosztują teraz do 15 proc. taniej. O 10 proc. mniej zapłaci się także za oryginalne akumulatory producenta.

Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi

Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi obejmuje wszystkie pojazdy i wybrane, oryginalne akcesoria Mitsubishi, nabyte od 1 stycznia br. w polskiej autoryzowanej sieci Mitsubishi Motors i ma na celu połączenie i rozszerzenie obecnej oferty posprzedażnej marki bez dodatkowych kosztów.

Opiera się ono na 4 filarach:
– 5-letniej gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km
– nowej, 5-letniej gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km;
– 5-letniej gwarancji Mitsubishi Assistance Program bez limitu przebiegu (bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży lub jej prób i wandalizmu);
– nieodpłatnej usłudze kontroli stanu pojazdu (kontroli 25 punktów samochodu).

7 lat gwarancji i 200 000 km bezpieczeństwa

Dealerzy Mitsubishi Motors w Polsce oferują dodatkowo możliwość wykupienia w atrakcyjnej cenie Przedłużonej Gwarancji, która umożliwia korzystanie z pojazdu przez rok lub 2 lata po wygaśnięciu gwarancji producenta. W przypadku awarii daje to możliwość bezpłatnych i bezgotówkowych napraw samochodów w ciągu 2 lat lub do przebiegu 200 000 kilometrów w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi na terenie Europy.

Ewentualne naprawy będą dokonywane z wykorzystaniem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych.