MITSUBISHI: COLT I LANCER Z INSTALACJĄ GAZOWĄ

W związku z rosnącymi cenami oleju napędowego i benzyny, polski oddział Mitsubishi Motors wspólnie z firmą Czakram przygotował specjalną ofertę instalacji gazowych w modelach Colt i Lancer.

Montaż instalacji gazowych jest możliwy wyłącznie w modelach Colt i Lancer, które są fabrycznie przystosowane do takiej modyfikacji, czyli w 3-drzwiowym i 5-drzwiowym Colcie 1.3 INFORM oraz Lancerach Sedan i Sportback 1.8 Invite. W ramach tej oferty partia samochodów zostanie wyposażona przez firmę Czakram w zestaw instalacji gazowej. Cena zakupu kompletnego, 4-cylindrowego zestawu instalacji gazowej BRC SEQUENT 24.11, wyposażonego w zestaw 4 wtryskiwaczy BRC oraz zbiornik toroidalny wynosi 1 900 złotych brutto.

Jak zamówić Mitsubishi z LPG?

Klienci mogą wybrać i zamówić samochód z oferty lub zdecydować się na jeden z pojazdów stojących w salonie, następnie zostanie w nim zamontowana przez firmę Czakram na koszt producenta instalacja gazowa. Aby skontaktować się z dilerem Mitsubishi lub uzyskać więcej informacji na ten temat należy kliknąć na www.mitsubishi.pl/promocja/166-colt-i-lancer-z-instalacja-gazowa-w-promocyjnej-cenie.

Zwrot kosztu po 10 000 km

Z symulacji wynika, że (uwzględniając średnie wartości zużycia benzyny oraz LPG) koszt instalacji gazowej zamortyzuje się klientowi po przejechaniu około 10 000 km.

Gwarancja na instalację LPG wynosi 3 lata pod warunkiem wykonywania regularnych przeglądów (co 15 000 km) w punktach serwisowych firmy Czakram na terenie całej Polski. Wszelkie regulacje, przeglądy okresowe oraz ewentualne naprawy zakupionej instalacji gazowej marki BRC muszą być dokonywane w placówkach wskazanych przez CZAKRAM.

Specjalna oferta handlowa instalacji gazowych BRC SEQUENT 24 do samochodów COLT 1.3 oraz LANCER 1.8 jest limitowana i będzie aktualna do wyczerpania zapasów.