MITSUBISHI: JUŻ WKRÓTCE DWUNASTY ZLOT MITSUMANIAKÓW

Outlander_4

W ostatni weekend sierpnia (29-31 bm.) – odbędzie się coroczny, dwunasty już Zlot Mitsumaniaków – wielbicieli japońskiej marki Mitsubishi. Tym razem spotkanie odbędzie w okolicach Lublina nad jeziorem Firlej w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym Wodnik.

Swoje przybycie jak zwykle zapowiada kilkuset Mitsumaniaków, którzy przyjadą tam ponad 150 samochodami Mitsubishi.


Zobacz także:
TURYSTYKA
MITSUMANIACY


XII Ogólnopolski Zlot Mitsumaniaków koło Lublina rozpocznie się w piątek 29 sierpnia. Jak co roku na miłośników samochodów spod znaku Trzech Diamentów czeka moc atrakcji, liczne konkursy i zabawy integracyjne oraz licytacja na rzecz akcji Mitsumaniaki Dzieciom. Organizatorzy zapewniają także opiekę nad najmłodszymi uczestnikami zlotu. Klub Mitsumaniaków prowadzi działalność charytatywną, wspierając nieuleczalnie chore dzieci, przebywające pod opieką hospicjów na terenie Polski (akcja Mitsumianiaki Dzieciom www.mmdzieciom.pl) oraz aktywnie wspiera akcje podnoszące bezpieczeństwo na polskich drogach.

zlot14

Podczas zlotu będzie można zapoznać się ze wszystkimi modelami z gamy Mitsubishi, które zaprezentują przedstawiciele tej marki z firmy Japan Motors – autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors w Katowicach – głównego sponsora spotkania.

Klub Mitsumaniaków, który działa od kwietnia 2005 roku, został stworzony dla wszystkich entuzjastów aut spod znaku Trzech Diamentów i zrzesza ponad 3000 członków. W internetowym forum klubu uczestniczy już ponad 26 tysięcy osób. Na stronie mitsumaniaki.com można znaleźć wiele informacji na temat wszystkich dostępnych modeli, zebrać opinie na ich temat, podyskutować na forum z innymi „Mitsumaniakami”.