MITSUBISHI: OUTLANDER 2013 Z NOWYM TYTUŁEM

MO_MG_3354

Mitsubishi Outlander 2013 otrzymał wyróżnienie „Best 5 All-Around Performance” przyznawane przez Automotive Science Group (ASG). Tytuł przyznawany jest za społecznie, środowiskowo i ekonomicznie zrównoważony charakter danego produktu na tle konkurencji.

Automotive Science Group (ASG) z siedzibą w Santa Rosa (Kalifornia) wykorzystuje analizy społecznie, aby ułatwić konsumentom ocenę wartości danego produktu na tle rynku motoryzacyjnego.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Outlander trzeciej generacji to przestronny, produkowany w japońskiej fabryce Okazaki, siedmioosobowy SUV. Wyróżniają go osiągi i własności jezdne, niskie spalanie oraz jakość wykonania i materiałów. Mocną stroną jest zaawansowany technicznie napęd 4×4, sprawdzony w najcięższych terenowych rajdach.

Dobre osiągi gwarantują nowe silniki: 2-litrowa benzynowa jednostka o mocy 150 KM, współpracująca z automatyczną, bezstopniową skrzynią biegów CVT i 5-biegową przekładnią manualną oraz oszczędny, turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2.2 litra i mocy 150 KM, który jest dostępny z nową automatyczną przekładnią oraz 6-biegową manualną skrzynią biegów.

Dzięki obniżonej masie pojazdu, niskiemu współczynnikowi oporu powietrza oraz nowemu trybowi pracy układu napędu na 4 koła (ECO 4WD) użytkowanie nowego Outlandera wiąże się z niższymi kosztami. Nowe, wielowahaczowe zawieszenie gwarantuje większą stabilność oraz lepsze prowadzenie. Elektromechaniczny układ kierowniczy dostosowuje się do sposobu kierowania, który zależy od miejsca i warunków jazdy. Auto oferuje 7 poduszek bezpieczeństwa, wzmocnioną konstrukcję nadwozia RISE i najnowocześniejsze rozwiązania dotąd stosowane w samochodach wyższej klasy: system zapobiegania kolizjom czołowym, adaptacyjny tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz system ostrzegania przed opuszczaniem pasa ruchu.

Outlander jest teraz oferowany z 4-letnią gwarancją do 300 000 km i możliwością przedłużenia tej gwarancji do 5 lat. Na liście wyposażenia znajdują się dwustrefowa klimatyzacja, kamera cofania z monitorem dotykowym, multimedialny system MMCS z nawigacją i ekranem o wysokiej rozdzielczości oraz najwyższej jakości zestawem nagłośnienia Rockford Fosgate, elektrycznie sterowana klapa bagażnika i wiele innych elementów, które zapewniają komfort i wygodę użytkownikom. Ceny tego modelu zaczynają się obecnie od 88 990 zł.