MITSUBISHI: PAJERO MY 2014 JUŻ W SALONACH – TAŃSZY!

M 1_2286

W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutowało terenowe Mitsubishi Pajero z roku modelowego 2014. Samochód zyskał na komforcie – został lepiej wyciszony a w lusterku wstecznym zamontowano wyświetlacz kamery cofania.

Wielką korzyścią dla klientów jest duża, aż 23-procentowa obniżka ceny tego modelu. Za sprawą niższego kursu jena cena Mitsubishi Pajero spadła o 52 900 zł i wynosi obecnie 177 090 złotych.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W Mitsubishi Pajero z 2014 roku modelowego udoskonalono wyciszenie podłogi, nadkoli, drzwi, maski i tylnej klapy. Zaowocowało to niemal dwukrotnym obniżeniem poziomu hałasu we wnętrzu pojazdu a co za tym idzie znacznym polepszeniem komfortu podróżowania.

Dodatkowo w lusterku wstecznym Mitsubishi Pajero zamontowano wyświetlacz kamery cofania, która ukazując w lusterku obraz z kamery umieszczonej z tyłu pojazdu, znacznie ułatwia parkowanie i pozwala na baczniejszą obserwację otoczenia samochodu.

M 2_2287

W ramach zapowiadanej we wrześniu tego roku „ofensywy cenowej”, firma Mitsubishi Motors obniża w Polsce ceny swoich modeli. Od września klienci mogą cieszyć się obniżkami cen modeli Outlander; w październiku i listopadzie znaczące zniżki objęły też inne modele – ASX, L200, Colt, Lancer Evolution. Teraz – aż o 23 proc., czyli 52 900 zł – zredukowano cenę flagowego terenowego modelu Mitsubishi Pajero. 7-osobowe Mitsubishi Pajero Instyle AT z roku modelowego 2014 kosztuje obecnie 177 090 zł.

Polski oddział Mitsubishi zapowiada, że polityka atrakcyjnych cen będzie kontynuowana w przyszłym roku i wzmocni efekt wprowadzenia nowości. W 2014 roku marka zaprezentuje zupełnie nowe Mitsubishi PHEV – (Plug-in Hybryd Electric Vehicle) – pierwszy na świecie SUV 4×4 od podstaw zaprojektowany jako hybrydowy samochód elektryczny z zewnętrznym ładowaniem akumulatorów. Ten funkcjonalny pojazd oferuje osiągi niespotykane dotąd w samochodach hybrydowych – zasięg 824 km i spalanie 1,9 litra na 100 km.

W ofercie Mitsubishi pojawią się także dwa samochody po face liftingu oraz kilka wersji specjalnych obecnych modeli.