MONSTER JAM: PIŁKARZE I DUŻE SAMOCHODY

Lista atrakcji zaplanowanych przy okazji Monster Jam nie została jeszcze zamknięta. Na nowym wrocławskim Stadionie Miejskim, 1 października, amerykańskie półciężarówki zostaną powitane przez gospodarzy, czyli piłkarzy Śląska Wrocław.

Szykowana jest też wielka atrakcja dla dzieci – występ Teamu Hot Wheels, czyli 4 tajemniczych kierowców w swoich supermocnych i szybkich maszynach.

Kibice Śląska Wrocław będą mieli szansę spotkania piłkarzy na Monster Jam, na który przybędzie pełny skład drużyny wraz z całym sztabem trenerskim. Zawodników będzie można też spotkać na Pit Party, gdzie znajdzie się Strefa Kibica Śląska Wrocław. Fani zagrają w tym miejscu w piłkarskie gry komputerowe, otrzymają gadżety klubowe oraz autografy piłkarzy.

Jestem bardzo podekscytowany tym wydarzeniem, podejrzewam, że również cały Wrocław. Będzie to niezwykła okazja, by być świadkiem wyjątkowego widowiska, które jest ewenementem na skalę światową. Po raz pierwszy będę miał okazję zobaczyć coś takiego. Z niecierpliwością czekam na sobotę – powiedział Krzysztof Żukowski, bramkarz Śląska Wrocław.

< Gratka czeka też dla najmłodszych fanów motoryzacji, czyli Team Hot Wheels w pełnym składzie, który zaplanował w programie imprezy swój występ na torze przygotowanym dla Monster Trucków. Zespół składa się z czterech tajemniczych kierowców (Zielony, Niebieski, Czerwony i Żółty), którzy reprezentują różne motosportowe dyscypliny: Off-Road, Drifting, Motocross i FMX oraz Rally. W dedykowanej zespołowi strefie na Pit Party zobaczymy również samochód Ariel Atom w barwach Hot Wheels, który uważany jest za jeden z najszybszych samochodów świata (moc 300 KM przy wadze 500 kg).

Monster Jam to rywalizacja 10 Monster Trucków, potężnych maszyn o masie ok. 4,5 tony, mocy 1500 koni mechanicznych i kołach wysokich na ponad 1,6 m. To również bogaty zestaw pokazów specjalnych o tematyce motoryzacyjnej i sportowej. Do listy dołączają utytułowani quadowcy, którzy będą ścigać się na torze przygotowanym dla głównych bohaterów Monster Jam.