MONSTER JAM: POJEDZIE TEAM HOT WHEELS

Polscy kierowcy Team Hot Wheels wystąpią podczas Monster Jam we Wrocławiu dając pokaz jazdy jeepem i crossem po torze dla Monster Trucków. Czterech tajemniczych kierowców, przyjedzie w dzisiaj do Wrocławia, na drugą w Polsce edycję Monster Jam.

Powstanie specjalna strefa, w której będzie można obejrzeć rzeczywiste pojazdy Team Hot Wheels, takie jak. jeep, cross, Ariel Atom.

Łącząc świat dzieci ze światem dorosłych Hot Wheels kojarzony jest przez dużych i małych chłopców. Prawdziwe samochody, crossy, jeepy będą teraz na wyciągnięcie ręki, a Team Hot Wheels pokarze ich niesamowite możliwości. Mattel Poland Sp. z o.o. po raz pierwszy w Polsce zaprezentował zespół podczas Verva Street Racing w Warszawie.


Zobacz także:
MONSTER JAM: PIŁKARZE I DUŻE SAMOCHODY


Udział w Monster Jam jest drugim etapem kampanii Team Hot Wheels, do którego zespołu należy m.in. Tanner Faust – rekordzista świata w najdłuższym skoku samochodem, amerykański kierowca, dziennikarz i kaskader, którego niesamowite popisy mogliśmy podziwiać podczas Mistrzostw Europy w Rallycrossie na torze w Słomczynie. Zajmując trzecie miejsce, Tanner udowodnił, że zdecydowanie zasługuje na miano żółtego kierowcy Team Hot Wheels..

Wszyscy fani motoryzacji będą mieli okazję do spotkania z Team Hot Wheels i udziału w specjalnych konkursach dla najmłodszych podczas Pit Party odbywającego się przed zawodami Monster Jam. Pełne emocji szaleństwa na crossie i jeepem Team Hot Wheels zaprezentuje na specjalnym torze przygotowanym dla Monster Trucków, tuż przed rozpoczęciem zawodów Monster Jam.