NAVIEXPERT: PREZENT Z OKAZJI 15. URODZIN FIRMY

NaviExpert, obchodzi swoje 15 urodziny. Firma postanowiła zrobić prezent swoim klientom – do wtorku, 10 listopada abonamenty nawigacji można kupić o połowę taniej.

Promocją są objęte roczne abonamenty na Polskę oraz Polskę i Europę dla aplikacji pobranych z Google Play oraz App Store.


Zobacz także:

GPS / AUDIO

ROZMAITOŚCI


 

Z promocyjnych zakupów w sklepie NaviExpert na Allegro mogą natomiast skorzystać użytkownicy aplikacji pobranej ze strony getne.pl, App Gallery lub osoby, które chcą podarować produkt komuś w prezencie. W tym ostatnim przypadku (jeśli zależy nam na otrzymaniu kodu w postaci fizycznego vouchera) wystarczy o tym poinformować w wiadomości do sprzedawcy.

– Tak, tak – to już 15 lat wspólnego podróżowania. Tą dużą obniżką postanowiliśmy rozpocząć celebrowanie urodzin NaviExperta, jednak na niej nie planujemy zakończyć. Mimo że huczną imprezę urodzinową musimy przełożyć na lepsze czasy, to i tak mamy nadzieję na świętowanie naszych urodzin wspólnie z użytkownikami aplikacji. O kolejnych niespodziankach będziemy informować na naszym blogu i fanpage’u na Facebooku – mówi Katarzyna Przybylska z firmy Telematics Technologies, będącej dostawcą nawigacji NaviExpert.

50-procentowa promocja potrwa do 10.11 do godz. 23.59. Jej regulamin jest dostępny tutaj. Nawet jeśli aktualnie nie korzystacie z nawigacji na co dzień, bądź macie jeszcze aktywną usługę – możecie kupić nowy abonament w promocyjnej cenie. Zakupiona licencja, ze statusem „Gotowa do użycia”, aktywuje się dopiero po zakończeniu obecnie trwającej usługi, przy kolejnym wytyczeniu trasy.