NAVITEL: BEZPIECZNIE NA DRODZE W APLIKACJI NAVIGATOR

Screen_navi4

Wiodący dostawca map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych udostępnia kolejną ważną dla kierowców funkcję informującą o sytuacji na drodze.

Informacje pochodzą ze zgłoszeń innych użytkowników aplikacji Navitel Navigator, dlatego są pewne i precyzyjne. Kierowca korzystający z nowej funkcji może oznaczyć miejsce na drodze..


Zobacz także:

GPS / AUDIO

NAVITEL – NAWIGACJE


 

Dotyczy to na przykład kierunek jazdy oraz dokładnego pasa ruchu (lewy, prawy, środkowy), powiadamiania innych użytkowników, w tym swoich przyjaciół, o wypadku drogowym, radarze, kontroli prędkości czy robotach drogowych. To bardzo wygodne i pewne źródło informacji, pozwalające na płynną i bezstresową jazdę. Kierujący pojazdem nie daje się zaskoczyć nagłej sytuacji, o której jest automatycznie ostrzegany przez innych użytkowników aplikacji.

System prostych, czytelnych komunikatów daje kierowcy czas na odpowiednią reakcję. Co więcej aplikacja umożliwia modyfikację stałej trasy przejazdu, którą rutynowo poruszamy się na co dzień z domu do pracy, w oparciu o nowe dane pochodzące ze zgłoszeń kierujących. Aktualizowany jest także czas przejazdu, który wydłuża się lub skraca zależnie od sytuacji na drodze. Komendy widoczne w interfejsie aplikacji wsparte są także asystentem głosowym.

– Ale to nie wszystko. Patrzymy na naszą aplikację szerzej, jako na integrację wielu usług. Już teraz Navitel umożliwia nawigowanie, komunikowanie się z innymi w obrębie społeczności oraz korzystanie z informacji przesyłanych sobie przez użytkowników. Docelowo będą to także usługi chmurowe oraz inne ciekawe opcje, które rozwijamy wraz z ewolucją rynku motoryzacyjnego – twierdzi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Polska.

Funkcja „Bezpiecznie na drodze” w aplikacji Navitel Navigator jest darmowa dla wszystkich użytkowników, a w okresie freemium aktywna przez siedem dni.