NISSAN: AŻ DWIE NAGRODY NISTEC DLA POLSKI

W Paryżu odbyła się oficjalna i uroczysta ceremonia wręczenia nagród NISTEC 2012 (Nissan International Service Technical Contest).

NISTEC jest jedynym w swoim rodzaju konkursem w branży motoryzacyjnej oceniającym przede wszystkim poziom wyszkolenia technicznego kadry serwisowej Sieci Nissana i stworzonym w celu uznania i doskonalenia profesjonalizmu ekip technicznych Nissana.

W tegorocznej edycji NISTEC 2012 główne laury zwycięstwa przypadły dwóm Polakom z Sieci Nissana:

* Sławomir Czarnecki (YAMA Nissan/Suzuki) zwyciężył w kategorii „NISTEC Jakość Pracy” (Quality of Work).
* Dominik Krajewski (Nissan Odyssey) zajął 2 miejsce w kategorii „NISTEC Srebrny Medal w Europie” (Silver Award European Final).

Technicy, którzy w konkursie NISTEC osiągają dobre wyniki, charakteryzują się wyjątkowym poziomem wiedzy, posiadają umiejętności oraz talent do naprawy samochodów, a to wszystko przekłada się bezpośrednio na zapewnienie najwyższego poziomu obsługi i troski o Klienta. Konkurs składał się z 4 zadań praktycznych: Silnik, Klimatyzacja, Elektryczne Szyby i Inspekcje Przeglądowe (PDI) oraz oceny z teoretycznego testu 30 pytań.

W samochodzie były specjalnie spreparowane usterki i każdy uczestnik musiał usterkę zdiagnozować, ustalić przyczynę i naprawić zgodnie z procedurami serwisowymi Nissana.

W konkursie brało udział 53 techników z całej Europy, a region Europy Centralnej reprezentowało 6 osób (3 z Polski, 2 z Węgier, 1 ze Słowacji).

Dzięki zdobyciu dwóch z 6 głównych nagród (które są przyznawane w konkursie) Nissan Sales Central & Eastern Europe stał się najbardziej utytułowaną organizacją tegorocznej edycji NISTEC, co świadczy o jakości szkolenia i wsparcia technicznego w regionie.