OPEL: MOŻNA JUŻ ZAMAWIAĆ NOWĄ GENERACJĘ LEKKICH SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Nowa generacja trzech elastycznych, mocnych, ultranowoczesnych i wyróżniających się lekkich samochodów dostawczych Opla jest gotowa.

Nowy kompaktowy Opel Combo, średniej wielkości nowy Opel Vivaro i nowy, duży Opel Movano są już dostępne na zamówienie i wkrótce będą w stanie podołać niemal każdemu zadaniu.


Zobacz relacje:

TOYOTA: NOWE PROACE I PROACE CITY DEBIUTUJĄ NA POLSKIM RYNKU
 

UŻYTKOWE


 

Każdy model będzie wyróżniał się nową stylistyką nadwozia i przeprojektowanym kokpitem, natomiast wersje z napędem elektrycznym będą nadal oferować wiodący w swojej klasie zasięg. Nowy Movano Electric może przejechać na jednym ładowaniu do 420 kilometrów (wg WLTP1). Jest to możliwe dzięki najnowocześniejszym technologiom akumulatorów i udoskonaleniom, takim jak zwiększona wydajność napędu. Nowe Combo Electric, Vivaro Electric i Movano Electric oferują również pełną zdolność operacyjną swoich odpowiedników z silnikami spalinowymi.

Elastyczne samochody dostawcze Opla będą dostępne nie tylko z lokalnie bezemisyjnym napędem elektrycznym lub wysoce wydajnymi silnikami spalinowymi. Do Opla Vivaro HYDROGEN, dołączy nowy Movano z wodorowymi ogniwami paliwowymi, który uzupełni gamę alternatywnych napędów jako innowacyjny Movano HYDROGEN.

Na zewnątrz i w środku: ultranowoczesna gama lekkich samochodów dostawczych nowej generacji

Nowe modele lekkich samochodów dostawczych marki z logo Blitz będą od razu rozpoznawalne dzięki nowej, specyficznej dla gamy LCV interpretacji przedniego pasa Opel Vizor, znanego z najnowszych samochodów osobowych Opla. Vizor integruje logo marki z charakterystyczną przednią sygnaturą świetlną, tworząc jedną wizualną całość, która rozciąga się na całej szerokości przedniego pasa samochodu.

Oprócz stylistyki nadwozia odświeżono także wnętrze nowego Opla Combo, Vivaro i Movano. Do najważniejszych elementów odświeżonego kokpitu należą nowe, bezprzewodowe systemy informacyjno-rozrywkowe kompatybilne z Apple CarPlay i Android Auto z kolorowymi wyświetlaczami o przekątnej do 10 cali.

Nowa generacja Opli Combo, Vivaro i Movano to także liderzy, jeśli chodzi o systemy wspomagania kierowcy. Nowy Combo po raz pierwszy wprowadza do swojego segmentu adaptacyjne, nieoślepiające reflektory matrycowe Intelli-Lux LED. Nowe Movano umożliwia zautomatyzowaną jazdę poziomu 2 – po raz pierwszy w historii modelu. W zależności od modelu dostępnych jest aż 21 najnowocześniejszych systemów wspomagających kierowcę, które czynią długą podróż oraz manewry w terenie lub w mieście łatwiejszymi i bezpieczniejszymi.

Ekscytującą nową ofertę uzupełnia szeroka gama wariantów: jak zwykle trio lekkich samochodów dostawczych jest dostępne w różnych długościach i wysokościach, a także w licznych wariantach nadwozia, aby spełnić niemal wszystkie wymagania. Ponadto modele wyróżniają się wzorową pojemnością ładunkową oraz możliwościami załadunku i uciągu. Dostawcze Ople są wyposażone tak, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom codziennej pracy.