OSRAM: PREZES BOGUMIŁ STEPAN AWANSOWAŁ

osram 16454

Bogumił Stepan, pełniący dotychczas funkcję prezesa polskiego oddziału firmy OSRAM, otrzymał awans na stanowisko szefa regionu Europa Wschodnia.

Bogumił Stepan rozpoczął pracę w firmie OSRAM w Niemczech zaraz po ukończeniu studiów w Monachium. Oprócz uzyskanego tam tytułu inżyniera Fachhochschule, posiada także dyplom MBA Bradford University.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W Polsce Bogumił Stepan odpowiedzialny był za utworzenie oddziału spółki OSRAM. Przez wiele lat z sukcesem wzmacniał jej pozycję w kraju – dziś firma to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce oraz lider w sprzedaży źródeł światła i systemów oświetleniowych. Swoją wiedzę oraz doświadczenie wykorzystywał podczas restrukturyzowania działu sprzedaży firmy OSRAM w Czechach, pełnił także funkcję dyrektora zarządzającego filii na Ukrainie.

Obecnie Bogumił Stepan jest odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą w 21 krajach Europy Wschodniej. W skład regionu wchodzą zarówno kraje Grupy Wyszehradzkiej, Bałkany jak i Rosja, Ukraina oraz inne kraje byłego ZSRR.

Firma OSRAM jest jednym z dwóch czołowych producentów oświetlenia na świecie. Oferuje pełną gamę produktów – od komponentów (włączając w to także źródła światła i diody elektroluminescencyjne LED), poprzez elektroniczne urządzenia zapłonowe, kompletne oprawy i systemy sterowania, aż po gotowe rozwiązania i usługi oświetleniowe.