PAJERO OWNERS CLUB ROZPOCZYNA SEZON 2013

545720_n

Klub miłośników terenowych samochodów Mitsubishi – Pajero Owners Club Polska zaprasza sympatyków klubu, nowych członków i wszystkich klubowiczów na pierwszą w tym roku imprezę turystyczną. Tym razem każdy będzie miał blisko – start nastąpi na Mazowszu, a przejazd zakończy się w malowniczym Kazimierzu Dolnym.

naklejka 1-przedwiosnieSpotkanie uczestników nastąpi w sobotę, 9 marca rano w okolicach Warszawy, potem planowany jest przejazd po wyznaczonej trasie według roadbooka, waypointów i wskazówek. Wieczorem wszyscy spotkają się w Kazimierzu Dolnym.

Na miejscu zorganizowany będzie nocleg ze śniadaniem. Wcześniej – wieczorem – odbędzie się wspólna kolacja połączoną z podsumowaniem całodziennych zmagań. W niedzielę dla chętnych przewidziane jest zwiedzanie Kazimierza i okolic.

Szczegóły:
– data: 9-10 marzec 2013;
– impreza: rajd krajoznawczo- nawigacyjny;
– wpisowe: 300 złotych za samochód z 2-osobową załogą;
– wymagania: odbiornik GPS i pozytywne nastawienie

Zgłoszenia dla członków Klubu trwają na klubowym forum. Sympatycy zgłaszają się przez kontakt e-milowy: kontakt@pajero.org.pl

A jak wyglądało wyznaczanie trasy marcowej imprezy, można przekonać się wchodząc na facebook.com/pages/Pajero-Owners-Club-Polska. Stamtąd też pochodzi zdjęcie na górze tekstu.

NAJNOWSZY FILM Z WYPRAWY NA KORSYKĘ 2012

Zobacz w oryginale youtube.com.