PEUGEOT: 308 W NAJNOWSZYM FILMIE LUCA BESSONA „LUCY”

Lucy, a film by Luc Besson with Scarlett Johansonn, Morgan Freeman

Samochód Roku 2014 pojawia się w międzynarodowej produkcji filmowej w swojej pierwszej roli, u boku Scarlett Johansson i Morgana Freemana, grających główne role w najnowszym filmie Luca Bessona, „LUCY”, który w najbliższym czasie pojawi się w polskich kinach.

Film opowiada historię młodej studentki, której zdolności intelektualne rosną w nieskończoność na skutek splotu okoliczności niezależnych od jej woli. Dzięki temu zaczyna wykorzystywać cały potencjał swojego mózgu i zyskuje nieograniczoną moc…


Zobacz także:

RENAULT: TWIZY ZAGRA W FILMIE

FORD: NOWY MUSTANG W FILMIE NEED FOR SPEED


 
Po przebojowej serii Taxi (premiera w 1998 r.) i obrazie 72 godziny (3 Days to Kill), z Kevinem Costnerem w roli głównej, który gościł na ekranach kin w marcu tego roku, znany francuski reżyser już po raz trzeci uczynił honor samochodowi marki Peugeot, powierzając mu jedną z ról w swoim filmie.

Lucy, a film by Luc Besson with Scarlett Johansonn, Morgan Freeman

Model Peugeot 308, który od swojej premiery rynkowej w 2013 roku znalazł już ponad 138 tys. nabywców, w naturalny sposób odnalazł się w produkcji z gatunku science-fiction. Tytułowa Lucy siada za kierownicą Peugeot 308, aby wziąć udział w zapierającym dech w piersiach pościgu ulicami Paryża. Samochód z lwem na masce po raz kolejny pokazał swoje niezrównane właściwości jezdne, dynamikę i doskonałe trzymanie się drogi, z pełną prędkością pokonując słynną rue de Rivoli.

25 lipca miała miejsce premiera filmu LUCY w Stanach Zjednoczonych, od 15 sierpnia obraz będzie można zobaczyć na ekranach kin w Polsce, a następnie w kolejnych 50 krajach.