PEUGEOT – CITROEN: NOWY SZEF W POLSCE

Z dniem 30 października 2012 r. Lahouari Bennaoum, Dyrektor Marek Peugeot i Citroën opuszcza Polskę by objąć stanowisko Dyrektora Marki Citroën na największym rynku samochodowym świata w Chinach.

Lahouari Bennaoum rozpoczął pracę w Polsce w kwietniu 2010 roku na stanowisku Dyrektora Generalnego Citroën Polska. W bardzo krótkim czasie przeprowadził zmianę identyfikacji wizualnej obiektów w całej sieci Citroëna w Polsce. W listopadzie 2011 r. został Dyrektorem Marek Peugeot i Citroën w Polsce.

W ciągu kilku miesięcy bieżącego roku połączył dwie filie importerskie i przeprowadził obie marki pod wspólny dach.

Z dniem 1 listopada 2012 r. stanowisko Dyrektora Marek Peugeot i Citroën w Polsce obejmie Sophie Passard, która pracuje w Grupie PSA od 25 lat. Pełniła ona wiele funkcji w dyrekcjach sprzedaży, marketingu i w obsłudze posprzedażnej. Ostatnio była Dyrektorem marki Peugeot, a następnie Dyrektorem obu Marek Peugeot i Citroen w Chorwacji. Sophie Passard jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych i Ekonomicznych w Paryżu.

Guillaume Ducrest pozostaje na stanowisku Dyrektora Peugeot Polska, Jacek Trojanowski na stanowisku Dyrektora Citroën Polska.