PEUGEOT: NAGRODA FLEET LEADER I DWA WYRÓŻNIENIA

Targi Fleet Market to jedno z największych wydarzeń polskiej branży flotowej. Podczas imprezy wręczone zostały nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia na polskim rynku flotowym. I tak firma Peugeot Polska otrzymała prestiżową nagrodę Fleet Leader 2011 za zwycięstwo w przetargu dotyczącym użyczenia samochodów do obsługi Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej.

W plebiscycie Ludzie Dekady Branży Flotowej 2001–2011 za wkład w rozwój polskiego rynku flotowego specjalne wyróżnienie otrzymała Małgorzata Albrecht, Krajowy Doradca do spraw Sprzedaży Flotowej Peugeot Polska, oraz Grzegorz Sokalski, Dyrektor B2B Peugeot Polska.

Kolejnym wyróżnieniem był certyfikat uczestnictwa w Długodystansowym Teście Flotowym, będący autorskim projektem firmy Fleet Meetings, Polskiego Stowarzyszenia Motorowego, Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych, Automobilklubu Polski oraz Instytutu Transportu Samochodowego. Jego zadaniem jest możliwie najszersze przetestowanie produktów i usług flotowych. Przez 5 miesięcy jurorzy – członkowie wymienionych instytucji – oceniają i testują produkty i usługi flotowe różnych marek. W tym roku Certyfikat Uczestnictwa w Długodystansowym Teście Flotowym otrzymał Peugeot 508 SW.