PEUGEOT: ZNAMY CENĘ NOWEGO 5008 – SUV MARKI JUŻ W POLSCE

Na polskim rynku dostępna jest już nowa edycja SUV-a Peugeot 5008. Stylistyka samochodu wybiega w przyszłość marki – które będą obowiązywały w następnych generacjach modeli.

Dzięki zmienionemu przodowi, nowym tylnym światłom Full LED i kolorom nadwozia oraz oferowanemu po raz pierwszy pakietowi „Black Pack” auto jest jeszcze bardziej nowoczesne.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

5008 został wyposażony w najnowsze technologie. Kolejna generacja Peugeot i-Cockpit z nowym panelem cyfrowych zegarów z wysokiej jakości wyświetlaczem i ekranem dotykowym 10 cali HD potęguje doznania z podróżowania. Liczne systemy wspomagania prowadzenia samochodu najnowszej generacji zapewniają większe bezpieczeństwo.

Koncepcja gamy składa się z analogicznych wersji jak niedawno wprowadzony 308. Obejmuje 3 poziomy wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie jest dostępne w postaci pakietów.

– Nowy SUV Peugeot 5008 to idealne uzupełnienie oferty marki w tym segmencie. To samochód stworzony, by przesuwać granice możliwości dzięki modularnemu wnętrzu, które można dowolnie konfigurować zapewniając komfortową podróż nawet siedmiu osobom. Doskonale wyposażony, wyróżniający się charakterystycznymi liniami i spektakularnym wnętrzem, na pewno zwiększy grono odbiorców na polskim rynku – mówi Paweł Gawryluk, dyrektor marki Peugeot w Polsce.

Odważna stylistyka

Zmieniono przód nowego SUV-a. Odważna stylistyka wyróżnia się na tle innych modeli. Inauguruje nowy kanon designu, a jednocześnie podkreśla atrakcyjność i wyższą klasę samochodu. Nowy grill bez obramowania jest atrybutem nowoczesności, a jednocześnie pozwala zachować płynną linię nadwozia.

Jego przedłużeniem są listwy pod światłami, które spajają wszystkie elementy w harmonijną całość. Na końcu maski został dumnie wyeksponowany numer modelu.

Dynamikę sylwetki podkreślają boczne wloty powietrza połyskujące czarnym lakierem oraz lakierowana osłona podwozia, wbudowane w nowe zderzaki i dostępne już od najniższego poziomu wyposażenia.

Ceny modelu z silnikiem benzynowym zaczynają się od 124 tysięcy złotych (Active PureTech 130 S&S MT6), natomiast cena najtańszego Diesla to 136 tys. zł (Active BlueHDi 130 S&S MT6).