POZNAŃ MOTO FEST: WIELE ATRAKCJI PIERWSZEGO DNIA

Poznań Moto Fest to zupełnie nowe wydarzenie w kalendarzu imprez organizowanych przez Grupę MTP. Debiut targów motoryzacyjnych przebiegł pomyślnie.

Dopisała pogoda (przez cały dzień świeciło słońce), jak również frekwencja.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

Poznań Moto Fest cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony miłośników motoryzacji, którzy długimi chwilami oglądali kolejne modele 30 marek obecnych na PMF.

A było co oglądać. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniło blisko 300 pojazdów. Zgodnie z wcześniejszym zapowiedziami, ekspozycja była niezwykle urozmaicona. Sportowe super-samochody, klasyki motoryzacji, kolekcje poznańskich dealerów samochodowych, kampery i motocykle – to wszystko czekało na uczestników wydarzenia.

Odbywające się targi to jednak nie tylko zaprezentowane pojazdy. Tor gokartowy dla najmłodszych, symulator dachowania, czy też strefa food- trucków. Dzisiejszego dnia z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

Dzień drugi przed nami

Jutro czeka nas drugi i zarazem ostatni dzień Poznań Moto Fest. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie zostanie otwarty o godzinie 10:00, lecz tym razem ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do godz. 16:00.

W porównaniu do dzisiejszego dnia dostępnych będzie jeszcze więcej samochodów. Wszystko za sprawą ekipy Positive Ways, która o godz. 11:00 pojawi się na Poznań Moto Fest. Teren MTP będzie jednym z przystanków wyprawy z Sopotu do Zakopanego, której celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz potrzebujących dzieci.

Dzięki obecności Positive Ways będzie można obejrzeć blisko 40 dodatkowych super- samochodów. Jest więc na co czekać. Ekipa spędzi na Poznań Moto Fest około trzy godziny.

Wejściówki na drugi dzień targów są cały czas dostępne w sprzedaży na stronie ToBilet.pl. Przypominamy, że zakup biletów na miejscu nie będzie możliwy. Cena wejściówek na niedzielę, podobnie jak dziś, wynosi 13 złotych.