Targi Motoryzacyjne Poznań Motor Show powoli odzyskują dawny blask. Po latach “chudszych”, znów zwiedzający mogą obejrzeć na nich pojazdy i nowości prawie wszystkich producentów i importerów na działających polskim rynku.
W trzech podgrupach salonowych: samochodowym, motocyklowym i caravaningowym interesujących ekspozycji nie brakuje. O nowych modelach i technologiach napisaliśmy już wiele – pragniemy jednak przypomnieć w skrócie, co czeka entuzjastów “czterech” kółek.
Zobacz także:
Na stoiskach zlokalizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich zobaczyć można m.in.:
Aixam Crossline Premium. Firma Multimotors będąca generalny importerem francuskich pojazdów Aixam w Polsce zaprezentuje m. in. najnowszy model z gamy VISION – Crossline Premium dla kierowców od lat 14. W cyklu miejskim auto pali zaledwie 2,96 l/100 km, a posiada: nowoczesny komputer pokładowy, dotykowy tablet multimedialny marki Clarion, kamerę cofania, czujniki cofania, światła do jazdy dziennej LED, automatyczną skrzynię biegów.
Arrinera Hussarya. Polski supersamochód – wersja testowa pokazana jest już bez zamaskowanego nadwozia, w konfiguracji z wolnossącym silnikiem V8, wyczynową skrzynią biegów oraz z zaawansowanym hamulcem aerodynamicznym. W najwyższej konfiguracji auto uzyskiwać będzie prędkość do 340 km/h i przyspieszenia rzędu 3,2 sekundy do 100 km/h oraz w 8,9 s do 200 km/h.
Nowe Audi Q7. Premiera. SUV-ów premium z napędem na cztery koła. Silnik 3.0 TDI o mocy 200 kW (272 KM) i motor 3.0 TFSI o mocy 245 kW (333 KM), rozpędzają nowe Audi Q7 od 0 do 100 km/h w 6,3 sekundy (TDI) lub w 6,1 sekundy (TFSI).
BMW M3, BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Cabrio. Piąta już generacja M3. BMW M4 Coupe nazwą „M4” nawiązuje do nowego modelu, na którym je oparto. Po raz pierwszy w tym samym momencie na rynek wjeżdża także wariant 4-drzwiowy, nazwany zgodnie z logiką BMW M3 Limuzyna.
BMW M6 Coupe, Cabrio, Gran Coupe. Nowe modele BMW M6 mają poszerzone błotniki, tak aby mogły pomieścić 19-calowe koła aluminiowe (w modelu Gran Coupe – ekskluzywne koła 20-calowe, kute). W modelach Coupe i Gran Coupe dopełnieniem jest wykonany z karbonu dach.
BMW i3 oraz BMW i8 zwiastują początek nowej ery elektrycznej mobilności.
Nowe DS5. Po raz pierwszy w Polsce nowa marka Premium – DS Automobiles. Gwiazdą stoiska będzie nowy DS5, ale oglądać można też DS3 i DS4. Dostępna jest też “5-ka” z hybrydowym układem napędowym z silnikiem wysokoprężnym Hybrid4.
Grupa Fiat Chrysler Automobiles. Na ekspozycji FCA można obejrzeć najnowsze samochody marek Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Lancia oraz Abarth. Na wspólnym stoisku zaprezentuje trzech wielkopolskich dealerów – firmy Pol-Car, Auo-Centrum oraz Voyager Club. Odbywa się premiera produkowanego w Polsce Fiata 500 w wersji VINTAGE’57, debiutują też dwa najnowsze modele w segmentach SUV i crossover – Fiat 500X oraz Jeep Renegade. Swoją targową premierę ma również nowy Fiat Doblò.
Ford zaprezentuje to co najlepsze ze swojej “stajni”: m.in. nowego Mustanga, czy model S-Max Vignale Concept – o niepowtarzalnej estetyce.
Jaguar XE to samochód klasy średniej ze sportowymi korzeniami. Wyróznia go aluminiowy szkielet, dynamiczna sylwetka, klasyczny tylny napęd.
Kia zaprezentuje na swoim stoisku aż 15 modeli. Nowe Picanto miało swoją premierę zaledwie miesiąc temu a już trafiała do polskich salonów (w cenie od 33 200 zł). Nowa Kia zyskała także wzmocnione hamulce i zmodyfikowany pod kątem spełnienia normy Euro 6 silnik 1.0. Samochód dostępny jest w wersji 3- i 5-drzwiowej. Odświeżona Venga otrzymała nowy design. Rio przeszedł ostatnio facelifting. Sorento pod względem przestronności Sorento dorównuje SUV-om o rozmiar większym. 7-miejscowe wnętrze daje się konfigurować na wiele sposobów.
Miejski koncept Kia Niro to możliwy zwiastun ‘nowego gracza’ segmentu B. Masywności wyglądu dodają specjalne opony 225/40 R20 wokół 20-calowych, pięcioramiennych felg z lekkiego stopu. Wsiadanie odbywa się przez dwuścienne drzwi podnoszone na kształt skrzydeł motyla.
Nowy Land Rover Discovery Sport to kompaktowy SUV Klasy Premium z pierwszą w segmencie poduszką powietrzna chroniąca pieszych. Polska premiera samochodu.
GranTurismo MC TROFEO to uczestnik wyjątkowej serii wyścigowej Maserati Trofeo MC World Series, która odbywa się na sześciu torach w różnych zakątkach świata. Nadwozie przypomina drogowy odpowiednik GranTurismo Sport oferowanego w polskim salonie, jednak olbrzymi spojler i dyfuzor upewniają, że to auto, stworzone do jazdy torowej. Koła – przód 305/660/18, tył – 325/705/18.
GranCabrio MC to Maserati stworzone przez Pininfarinę, które kontynuuje tradycję tworzenia kabrioletów zapoczątkowaną przez Maserati w 1950 roku modelem A6G Frua Spyder.
Quattroporte S Q4. Flagowy Maserati posiada silnik 3.0 l, V6 bi-turbo o mocy 410 KM zbudowany w fabryce Ferrari w Maranello. To duże auto (5262 mm) z 8-mio biegowym automatem i dołączalnym napędem na cztery koła oznakowanym SQ4, osiąga prędkość 285 km/h, przyśpiesza w 4,9 sek, średnie zużycie paliwa 10.5 l/100 km i droga hamowania 35,5 m.
Ghibli jest oferowane z dwoma silnikami turbo benzynowymi V6 o pojemności 3.0 l i mocach 330 KM (napęd tył) i 410 KM. Ghibli SQ4 przyspiesza do 100 km/h w 4.8 sek, osiąga prędkość max 285 km/h i drogę hamowania 36m. To pierwszy model w 100-letniej historii firmy z silnikiem turbo Diesla (3.0 l V6 o mocy 275 KM przy 600 Nm momentu obrotowego).
McLaren po raz pierwszy w Polsce. Prezentowane są dwa modele McLarena – 650S i 650S Spider.
smart fortwo. Nowa generacja smarta fortwo zachowała kieszonkowe wymiary poprzednika – mierzy 2,69 m długości, a jej średnica zawracania wynosi zaledwie 6,95 m. Z Nowy smart jest o 6 cm szerszy.
smart forfour ma dwie pary drzwi i wygodnie mieści cztery osoby. Tylne drzwi otwierają się pod kątem niemal 90 st., a bagażnik mieści aż 260 l.
Mercedes-Benz A 45 AMG – superkompakt – z 360-konnym silnikiem 2.0 turbo, 7-biegową skrzynią zautomatyzowaną i lekkim, sprawnym napędem na cztery koła. Model osiąga „setkę” w 4,6 sek.
Mercedes-Benz CLA 45 AMG napędza najmocniejszy 4-cylindrowy silnik na świecie. 2-litrowa jednostka turbo osiąga moc 360 KM i 450 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Model wyposażono w aktywny napęd na obie osie 4MATIC.
Mercedes-Benz GLA 45 AMG. SUV wyczynowy – od 0 do 100 km/h przyspiesza w 4,8 sek., osiąga prędkość 250 km/h, a napęd na cztery koła 4MATIC ze zmiennym rozdziałem momentu obrotowego zapewnia mu trakcję w każdych warunkach.
Mercedes-Benz Klasy B ma teraz jeszcze bardziej dynamiczne rysy, szerszą paletę wersji napędowych, a także bogatsze wyposażenie.
Mercedes-Benz Klasy E – dynamiczna limuzyna na dalekie podróże. Gama jej silników sięga od wydajnych jednostek R4 turbo do silnika V8 biturbo.
Mercedes-AMG C 63. 4.0 V8 biturbo, 476 KM i 650 Nm lub 510 KM i 700 Nm, 4,0-4,2 sek. do „setki” i nawet 280 km/h – tyle wystarczy, by opisać nową odsłonę najmocniejszej Klasy C.
Mercedes-Benz Klasa G. Systematyczne modernizacje sprawiają, że pozostaje „na bieżąco” pod każdym względem.
Mercedes-Benz GLE Coupé łączy dynamiczny styl coupe z funkcjonalnością SUV-a. W kabinie auta może wygodnie podróżować 5 osób. Model będzie dostępny w 5 wersjach silnikowych, w tym – po raz pierwszy – w odmianie AMG Sport. Każda współpracuje z 7- lub 9-biegowym automatem i stałym napędem 4MATIC.
Mercedes-Benz CLA Shooting Brake ma funkcjonalną kabinę i pojemny bagażnik (495 – 1345 l), wydajne silniki, a jednak bardziej przypomina sportowe coupe niż rodzinne kombi.
Mercedes-Maybach S najbardziej luksusowa limuzyna marki.
Mercedes-AMG GT. Zaprojektowany przez kierowców wyścigowych. Aktywne zawieszenie z podwójnymi wahaczami, blokada tylnego dyferencjału oraz 4-litrowy silnik V8 biturbo o mocy 462 lub 510 KM.
Bolid Mercedes F1 W05 Hybrid (replika) doprowadził Lewisa Hamiltona do tytułu najlepszego kierowcy F1 w 2014 roku, Nico Rosbergowi zapewnił drugie miejsce, a Mercedesowi dał mistrzostwo konstruktorów.
Przedpremierowy pokaz Mitsubishi L200, który to model na polskie drogi wyjedzie dopiero jesienią. Wyróżnia go całkowicie nowa, atletyczna stylistyka nadwozia zbudowanego na nowej ramie konstrukcyjnej. Powiększono ilość miejsca w kabinie, przy zachowaniu kompaktowych wymiarów samochodu
Nissan. Po światowej premierze na targach w Genewie Poznań jest pierwszym miejscem w Europie, gdzie jest pokazywany publicznie nowy SWAY. To czterodrzwiowy samochód koncepcyjny, prezentujący możliwe kierunki stylistyczne nowej generacji małych Nissanów. Zobaczyć też można crossovery, samochody elektryczne oraz ekscytujące, sportowe modele NISMO.
Nowa Škoda Superb to \obszerne wnętrze, ponadczasowa, elegancka stylistyka, nowoczesna, sprawdzona technika, komfort, bezpieczeństwo, funkcjonalność i dobry stosunek ceny do jakości. Z kolei nowa Fabia to model, w którym projektanci wykorzystali elementy stylistyczne z koncepcyjnego modelu VisionC. Swój wkład w końcowy projekt miała także Škoda Motorsport.
Stosowany w modelach Škody układ 4×4 rozdziela napęd pomiędzy osie za pomocą jednej z najbardziej nowoczesnych metod – sprzęgła Haldex najnowszej, piątej generacji. Na polskim rynku od niedawna dostępna jest oferta modelu Octavia w takiej wersji. Paletę modelową marki uzupełniają modele z rodziny Monte Carlo: Citigo, Yeti i Rapid Spaceback.
Dwie polskie premiery Toyoty
Toyota Auris to jeden z najpopularniejszych samochodów kompaktowych w Polsce i lider rynku aut hybrydowych w Europie. Zmodernizowany model wyróżnia się elegancką stylistyką nadwozia. Do znanej już szerokiej gamy silników benzynowych, wysokoprężnych i napędu hybrydowego, dołączył całkowicie nowy silnik benzynowy 1.2 Turbo oraz silnik Diesla 1.6 D-4D. Nowa wersja będzie dostępna w Polsce już w czerwcu jako limuzyna i kombi (Touring Sports).
Renault KADJAR i Espace po raz pierwszy prezentowane są w Polsce. Po sukcesie modelu Captur, KADJAR stanowi kolejna propozycję na rynku crossoverów. Dostępne z napędem na dwa i na cztery koła Renault ma wymiary: 4,45 m dł. i 1,84 m szer., jest wyposażone w nowoczesne systemy i oszczędne silniki.
Nowy Espace powraca jako duży crossover o płynnej linii i masywnej, eleganckiej sylwetce. System Multi-Sense koordynuje wszystkie systemy zapewniające przyjemność i komfort jazdy: układ 4 Control, sterowanezawieszenie, oświetlenie wnętrza i pracę silnika.
Volkswagen Caddy. Z zewnątrz otrzymał zupełnie nowy wygląd, stał się też bardziej dynamiczny. Sharan to van, którego charakteryzuje \dwoje seryjnie rozsuwanych drzwi po bokach nadwozia. Przedział ładunkowy ma pojemność do 2430 litrów. W nowym Sharanie dostępne są najnowszej generacji systemy radiowo-nawigacyjne, 2 silniki TSI o mocy 150 KM oraz 220 KM. Nowe jednostki TDI będą dostępne w trzech wariantach mocy: 115 KM, 150 KM i 184 KM. Samochód można wyposażyć w skrzynię DSG i napęd na 4 koła.
Najnowsza wersja Passata została wybrana Samochodem Roku 2015. Golf GTE jest obecnie jednym z najbardziej innowacyjnych, kompaktowych modeli na rynku. Charakteryzuje go niskie średnie zużycie paliwa. Zasięg z napędem wyłącznie elektrycznym wynosi 50 kilometrów, zasięg łączny to około 940 kilometrów.





![MERCEDES-AMG: GLC 53 4MATIC+ Z NOWĄ RZĘDOWĄ SZÓSTKĄ I TRYBEM DRIFT Nowy Mercedes-AMG GLC 53 4MATIC+ zadebiutował z gruntownie zmodernizowanym 6-cylindrowym silnikiem oraz […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Mercedes-AMG-GLC-53-4MATIC-65x65.jpg)
![AC CARS: COBRA GT COUPE Z SILNIKIEM V8 O MOCY 730 KM AC Cars zaprezentowało produkcyjną wersję modelu AC Cobra GT Coupe, pierwszego seryjnego […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/AC-Cobra-GT-Coupe-65x65.jpg)
![POZNAŃ 2026: JAC POLSKA Z DWOMA PREMIERAMI I PONAD 1100 ZAMÓWIENIAMI JAC Polska zaprezentował podczas targów Motor Show Poznań 2026 jedno z największych […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Poznan-2026-JAC-65x65.jpg)
![PEKIN 2026: LEPAS L4 EV ZAPOWIADA GLOBALNĄ STRATEGIĘ MARKI Marka LEPAS zapowiada premierę modelu L4 EV podczas targów Auto China 2026 […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Lepas-65x65.jpg)
![RAJD NADWIŚLAŃSKI 2026: PEWNE ZWYCIĘSTWO BRACI SZEJÓW W LUBLINIE Jarosław Szeja i Marcin Szeja wygrali 10. Rajd Nadwiślański, drugą rundę KIQ […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Rajd-Nadwoslanski-2026-meta-65x65.jpg)
![RAJD NADWIŚLAŃSKI 2026: BRACIA SZEJOWIE LIDERAMI PO PIERWSZYM DNIU Jarosław i Marcin Szejowie zakończyli pierwszy dzień 10. Rajdu Nadwiślańskiego, drugiej rundy […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Rajd-Nadwislanski-2026-d1-65x65.jpg)
![VOLKSWAGEN: POWRÓT NA NÜRBURGRING Z GOLFEM R 24H Volkswagen R potwierdził udział w 24-godzinnym wyścigu Nürburgring w 2027 roku. Projekt […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Volkswagen-Golf-R-24H-65x65.jpg)
![WEC: OSTATNI TEST PEUGEOTA 9X8 PRZED 24H LE MANS NA TORZE SPA Team Peugeot TotalEnergies przygotowuje się do kluczowego etapu sezonu FIA WEC. Wyścig […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/WEC-Peugeot-TotalEnergies-SPA-65x65.jpg)
![FORMUŁA 1: SHELL I SCUDERIA FERRARI NADAL CHCĄ WYGRYWAĆ Shell i Scuderia Ferrari przedłużają partnerstwo. Ma ono zaowocować opracowaniem lepszych produktów, […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2021/03/Shell-Ferrari1-65x65.jpg)
![FORMUŁA 1: OFICJALNE AUTA MERCEDESA Z NOWYM DESIGNEM Mercedes- AMG Official Safety Car to oficjalny samochód bezpieczeństwa, który obok samochodu […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2021/03/mercedes-f1-safety1-65x65.jpg)
![CITROEN: BERLINGO ŚWIĘTUJE 30 LAT I PONAD 4,2 MLN SPRZEDANYCH AUT Citroen Berlingo świętuje 30-lecie obecności na rynku, pozostając jednym z najbardziej rozpoznawalnych […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Citroen-Berlingo-65x65.jpg)
![SEAT: JAK IBIZA GTI I CORDOBA WRC STWORZYŁY LEONA FR Sportowe DNA marki SEAT nie zaczęło się od Leona FR. Hiszpański producent […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/SEAT-rajdy-65x65.jpg)
![NISSAN: 13 LAT ROZWOJU LEAF-A OCZAMI PIONIERÓW ELEKTROMOBILNOŚCI Od pierwszych eksperymentów z ograniczonym zasięgiem po dalekodystansowe wyprawy przez najbardziej wymagające […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Nissan-LEAF-65x65.jpg)
![MAZDA: MAJÓWKA W STYLU SLOW ROAD BEZ PLANOWANIA I REZERWACJI Mazda zachęca do spontanicznych podróży samochodowych po Polsce w ramach projektu Slow […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Slow-Road-by-Mazda-65x65.jpg)
![YAMAHA: TRACER 7 i TRACER 7 GT NA ROK 2026 ZE SKRZYNIĄ BIEGÓW Y-AMT Modele TRACER 7 i TRACER 7 GT marki Yamaha zawsze oferowały połączenie […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Yamaha-TRACER-7-65x65.jpg)
![YAMAHA: PROMOCJA NA WYBRANE MOTOCYKLE I SKUTERY DO KOŃCA STYCZNIA To już ostatnie okazje Yamahy. Popularne modele można znaleźć w niższych cenach […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/01/Yamaha-promocja-65x65.jpg)
![BRACIA SZKOPEK INACZEJ NIŻ BRACIA KLICZKO ALE PO SWÓJ SUKCES Mistrzowie świata w boksie, Władymir i Witalij Kliczko obiecali kiedyś swojej mamie, […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2018/05/szkoepk-naszym3-65x65.jpg)
![SMUTNY OKRES CZYLI NIGDY O WAS NIE ZAPOMNIMY Styczeń jest bardzo smutnym miesiącem dla polskich fanów rajdów samochodowych. I nie […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2018/01/odeszli1-65x65.jpg)
![MAZDA: TESTY PALIWA HVO100 W POLSCE. CX-60 I CX-80 POJADĄ NA ODNAWIALNYM DIESLU Mazda Motor Poland rozpoczyna testy odnawialnego paliwa HVO100 w modelach CX-60 i […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Mazda-paliwa-HVO100-65x65.jpg)
![VOLVO: TESLA SUPERCHARGER DOSTĘPNE W APLIKACJI VOLVO CARS Volvo Cars rozszerza możliwości ładowania swoich samochodów elektrycznych, integrując dostęp do sieci […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Volvo-Tesla-Supercharger-65x65.jpg)
![EURO NCAP: SUBARU UNCHARTED I E-OUTBACK Z MAKSYMALNĄ OCENĄ Nowe elektryczne modele Subaru Uncharted oraz Subaru E-Outback uzyskały najwyższą ocenę pięciu […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Euro-NCAP-Subaru-E-Outback-i-Uncharted-65x65.jpg)
![VOLVO: NIEMAL 42 TYSIĄCE OSÓB ODWIEDZIŁO MIASTECZKA VOLVO FOR SAFETY Blisko 42 tysiące osób odwiedziło pierwsze trzy edycje Volvo For Safety w […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Volvo-For-Safety-65x65.jpg)
![TOYOTA: NOWY HILUX TRAFIŁ DO PRODUKCJI I POLSKIEJ PRZEDSPRZEDAŻY Toyota rozpoczęła produkcję dziewiątej generacji modelu Hilux wyposażonego w układ Mild-hybrid 48V […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Toyota-Hilux-65x65.jpg)
![FORD: RANGER PHEV Z NAPĘDEM 281 KM I ZASIĘGIEM DO 43 KM Ford Ranger PHEV jest teraz dostępny w Polsce aż w pięciu wersjach […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Ford-Ranger-PHEV-65x65.jpg)
![CONTINENTAL: SPORTCONTACT 7 FORCE DLA NOWEGO BRABUSA BODO Continental zaprezentował nową oponę klasy ultra-ultra-high-performance – SportContact 7 Force, opracowaną specjalnie […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Continental-SportContact-7-Force-Brabus-65x65.jpg)
![GOODYEAR: NOWA GENERACJA OPON CAŁOROCZNYCH VECTOR ALL SEASON 4 Goodyear wprowadza nową generację opony całorocznej, rozwijając segment w przeddzień jego 50-lecia. […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Goodyear-Vector-All-Season-4-65x65.jpg)
![VOLKSWAGEN: MQB EVO PRZYGOTOWANA NA HYBRYDY I NOWE SYSTEMY CYFROWE MQB evo to najnowsza generacja modułowej platformy Volkswagena, która stanie się podstawą […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Volkswagen-MQB-evo-65x65.jpg)
![CUPRA: LAUNCH CONTROL – JAK DZIAŁA TECHNOLOGIA INSPIROWANA MOTORSPORTEM Launch Control jeszcze niedawno pozostawał rozwiązaniem znanym głównie ze świata motorsportu. Dziś […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/CUPRA-Launch-Control-65x65.jpg)
![SKODA: HYBRYDY PLUG-IN ZACHOWAJĄ LIMIT 150 TYS. ZŁ Nowe limity amortyzacji od 2026 roku. Niskoemisyjne modele Skody dostępne w preferencyjnym […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Skoda-amortyzacja-podatki-65x65.jpg)
![MAZDA: NSA ODRZUCA SKARGĘ KIS – HYBRYDY Z TAŃSZĄ AKCYZĄ Mazda Motor Poland wygrała przed Naczelnym Sądem Administracyjnym sprawę dotyczącą obniżonej akcyzy […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Mazda-NSA-65x65.jpg)
![SAMOCHÓD SPROWADZONY Z USA – CZY JEST SIĘ CZEGO BAĆ? O używanych samochodach sprowadzanych w ramach prywatnego importu do Polski z USA […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/02/carVertical-auto-z-USA-65x65.jpg)
![OPEL: PREMIERA SPORTOWYCH MODELI ASTRA GSe I ASTRA SPORTS TOURER GSe Sportowa przyszłość Opla jest elektryczna: hybrydy plug‑in Astra GSe i Astra Sports […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2023/02/Opel-Astra-GSe-i-Astra-Sports-Tourer-GSe-65x65.jpg)
![TEST: CHERY TIGGO 8 – PRZESTRONNY RODZINNY SUV, KTÓRY NIE NADWYRĘŻY PORTFELA Testowaliśmy Chery TIGGO 8 aby sprawdzić, jak duży SUV nowej na polskim […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/11/Chery-TIGGO-8-65x65.jpg)
![TEST: JEEP AVENGER CZYLI MAŁY AMERYKANIN W EUROPEJSKIM WYDANIU Jeep Avenger przebojem wszedł na Europejskie rynki. W październiku łączna sprzedaż przekroczyła […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/01/Jeep-Avenger-test-65x65.jpg)
