PRESTIGIO: NAWIGACJA GEOVISION TANIEJ W SIECI AVANS

GV_7780

Marka Prestigio, specjalizująca się w łączeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego designu, informuje o promocji na model nawigacji GPS GeoVision 7780, która w sieci Avans kosztuje 469 złotych.

Urządzenie pełni też funkcję tabletu androidowego o przekątnej 7”, a wbudowana antena pozwala odbierać sygnał TV.


Zobacz także:
GPS / AUDIO


– Nawigacja GeoVision 7780 jest urządzeniem typu „wszystko w jednym”. Na siedmiocalowym, dotykowym wyświetlaczu możemy korzystać z mapy, oglądać multimedia oraz TV, a także surfować po zasobach internetu za pośrednictwem Wi-Fi lub zewnętrznego modemu. Biorąc pod uwagę ceny tabletów i PND kupowanych osobno, warto nabyć jedno urządzenie i zaoszczędzić. Ponadto teraz w prezencie od Prestigio bezpłatna, dożywotnia aktualizacja map Polski – mówi Dariusz Rylski z firmy Asbis.

Prestigio tym razem postanowiło zagwarantować użytkownikom modelu 7780 możliwość bezpłatnego pobierania aktualizacji map Polski, których dostawcą jest uznana firma Navitel. Oprócz tego w urządzeniu zainstalowano mapy Estonii, Łotwy oraz Litwy. Tryb 3D pozwala na wizualizację przestrzenną budynków i infrastruktury, a punkty POI, takie jak stacje benzynowe, hotele czy restauracje są w czytelny sposób oznaczone na trasie przejazdu.

Prestigio GeoVision 7780 można używać także jako tabletu. Siedmiocalowy, dotykowy wyświetlacz, system Google Android oraz 8GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozbudowy kartą SD o kolejne 32GB, to cechy pełnowartościowego tabletu multimedialnego. Wbudowana antena umożliwia odbiór sygnału telewizyjnego, a łączność z siecią zapewnia moduł WiFi lub zewnętrzny modem 3G, z którym urządzenie jest kompatybilne.

Smukła obudowa modelu GV7780 sprawia, że będzie się komponował z wnętrzem każdego samochodu. W zestawie znajduje się stylowy futerał ochronny, uchwyt do montażu na szybie oraz ładowarka. Teraz nawigację można kupić w promocyjnej cenie.