RAJD ARŁAMÓW 2014: HARMONOGRAM Z POPRAWKAMI

raela-311

Dyrektor 1. Rajdu Arłamów opublikował komunikat nr 1, który wprowadza pewne poprawki do harmonogramu zawodów (zarówno dla RSMP, jak i dla RPP).

– Te zmiany harmonogramu pociągają za sobą również korekty w regulaminie imprezy. Nasz komunikat nr 1 szczegółowo przedstawia wszystkie te zmiany – tłumaczy dyrektor rajdu Damian Dobrowolski.

sponsorenault


Zobacz także:
RAJDY
RAJD ARŁAMÓW 2014


– Podstawą działania staje się teraz poprawiony harmonogram RSMP oraz RPP, z czego wynikają korekty regulaminu, dotyczące paru jego punktów. Zachęcamy zwłaszcza zawodników do wnikliwego przestudiowania komunikatu. Także kibice, wybierający się na naszą imprezę, powinni zapoznać się ze szczegółami – uzupełnia Dominik Noworól, wicedyrektor do spraw sportowych.

W tym stanie rzeczy trzeba będzie również wprowadzić drobne korekty do przewodników po trasie 1. Rajdu Arłamów, zamieszczonych w prasie, a zwłaszcza w magazynach SuperOES nr 25 oraz WRC nr 150. Czytelnicy tych czasopism, którzy wybierają się w terminie 6-8 marca na trasy zawodów, powinni sięgnąć do harmonogramu ze strony rajdarlamow.pl i na tej podstawie nanieść stosowne poprawki. Organizatorzy proszą sympatyków sportu samochodowego o wyrozumiałość i dodają, że na stronie internetowej w poniedziałek pojawi się zaktualizowana postać cyfrowego wydania magazynu SuperOES nr 25 wraz z nowymi mapkami.

GCh