RAJD BARBÓRKA 2013: ROZGRZEWKA DLA KIBICÓW

minibarborka 1

Rajd Barbórka to wydarzenie wyczekiwane przez wszystkich fanów sportów motorowych. W tym roku emocje tej kultowej imprezy są także w zasięgu ręki kibiców.

Zwycięzca kartingowych zawodów MINIBARBÓRKA, które odbędą się już 2. grudnia w Warszawie, zasiądzie na fotelu pilota podczas odcinka kwalifikacyjnego na Bemowie. W poniedziałek poprzedzający barbórkowy weekend, na torze Grand Prix w centrum handlowym Blue City, odbędą się zawody organizowane pod honorowym patronatem Automobilklubu Polski.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD BARBÓRKA 2013


Każdy ma szansę na zwycięstwo – regulamin nie przewiduje ograniczeń i limitów wiekowych, będą się liczyć wyłącznie umiejętności prezentowane na torze.

Jest o co walczyć, ponieważ triumfator poniedziałkowej rywalizacji będzie miał niepowtarzalną okazje poczuć dreszczyk rajdowych emocji na fotelu pilota podczas wieczornego odcinka kwalifikacyjnego, który odbędzie się w piątek na terenie Autordomu Automobilklubu Polski na Bemowie.

Organizatorzy zapowiadają także sporo niespodzianek podczas samych zawodów, a przede wszystkim poniedziałkowe spotkanie będzie świetną zabawą w gronie miłośników czterech kółek.

Więcej informacji na stronie www.grandprix.com.pl oraz na fanpage’u toru Grand Prix na facebook.com.
Przypominamy także, że wejście na wieczorny, piątkowy odcinek kwalifikacyjny 51. Rajdu Barbórka jest całkowicie bezpłatne.