RAJD DAKAR 2014: MARTIN KACZMARSKI AMBASADOREM

MK_141249

Marka MINI rozpoczęła współpracę z Martinem Kaczmarskim, młodym kierowcą rajdowym startującym niebawem w Rajdzie Dakar 2014 za kierownicą MINI ALL4 Racing, skonstruowanej przez firmę X-Raid.

Martin został oficjalnym ambasadorem MINI w Polsce. Każda okazja do rywalizacji to możliwość, aby w pełni skorzystać z gokartowych właściwości jezdnych MINI. Martin to urodzony kierowca rajdowy, który wdraża w życie przekonania marki.


Zobacz także:
SPORT
RAJD DAKAR 2014
RAJD DAKAR 2014: MINI ALL 4 RACING GOTOWE DO WALKI


Martin Kaczmarski urodził się w 1990 roku. Obecnie ten niezwykle utalentowany i obiecujący kierowca startuje za kierownicą MINI ALL4 Racing w szeregach Lotto Team i tworzy rajdowy duet mistrz- uczeń z Krzysztofem Hołowczycem.

MINI jest pod wrażeniem umiejętności i charakteru Martina, który łączy w swoim życiu prywatnym oraz zawodowym dwie szczególne cechy – profesjonalizm i czerpanie maksymalnie możliwej frajdy z tego, co się robi.

Talent Martina potwierdzają wyniki i czasy na poszczególnych odcinkach specjalnych. Każdy rajd wymaga indywidualnego podejścia, wielu treningów oraz odpowiedniego planowania. Martin szczególnie dobrze odnajduje się w tym trudnym sporcie, a każdy, kto go poznał, podkreśla jego niesamowitą osobowość. Cenimy sobie jego wyjątkowość, w końcu MINI to przecież także nietuzinkowa i oryginalna osobowość.

– Mocno wierzymy, że poprzez naszą współpracę obie strony wzbogacą swoje doświadczenie, a Martin odniesie upragniony sukces w nadchodzącym Rajdzie Dakar 2014 – komentuje Sylwia Rosa odpowiedzialna za markę MINI w Polsce.