RAJD DAKAR 2017: MINI POWALCZY O ZWYCIĘSTWO (3. KONKURS)

rd_konku3_2

Przyszedł czas na trzeci z konkursów związanych z Rajdem Dakar 2017. Zwycięzców ogłosimy w Wigilię, 24 grudnia, a nagrody są jeszcze bardziej atrakcyjne.

Bowiem oprócz dwóch unikalnych toreb Dakar z kolekcji MINI, można będzie wygrać także dwie dakarowe kurtki MINI! Warto więc wysłać odpowiedź!


Zobacz także:

SPORT

RAJD DAKAR 2017


 

Na wstępie jednak rozwiązanie drugiego z ogłoszonych przez nas i MINI konkursu.

Pytania brzmiały:
1. Proszę podać przynajmniej dwa nazwiska i imiona kierowców, którzy obok Jakuba Przygodzińskiego wystartują w przyszłorocznej edycji rajdu Dakar samochodem MINI.
2. Jaka mocą dysponuje nowy MINI John Cooper Works Rally, który w styczniu 2017 roku pojawi się na trasie rajdu Dakar?

rd_konku3_1

Odpowiedzi:
1. Oficjalne załogi X-raid Team w Dakar 2017 tworzą: Mikko Hirvonen i Michel Périn, Bryce Menzies i Peter Mortensen oraz Yazeed Al-Rajhi i Timo Gottschalk. W MINI pojadą także: Orlando Terranova i Andreas Schulz, Jakub Przygonski i Tom Colsoul, Boris Garafulic i Filipe Palmeiro, Mohamed Abu Issa i Xavier Panseri, Stephan Schott i Paulo Fiuza.
2. MINI John Cooper Works Rally dysponuje mocą 340 KM.

Nagrody, torby z kolekcji Dakar wylosowali: Marzena z Koła i Janusz z Działdowa.

Teraz czas na nowe pytania:
1. Jak się nazywa polski kierowca, który w samochodzie MINI stanął na podium klasyfikacji końcowej Rajdu Dakar?
2. Jakub Przygoński powiedział, że liczy na zajęcie w Dakarze 2017 miejsca w pierwszej dziesiątce. Na której pozycji ukończył rajd przed rokiem i jakiej marki jechał samochodem?

rd_konku3_3

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkurs@newsauto.pl do dnia 23 grudnia 2016 r. do godz. 01.59.

UWAGA!: Prosimy w treści maila, poza odpowiedziami na pytanie konkursowe, wpisać również swoje imię i nazwisko, miasto zamieszkania oraz zdanie: Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych dla potrzeb konkursu.

Nagrody rozlosowane zostaną wśród wszystkich osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe. Odpowiedzi można znaleźć na stronach serwisu NewsAuto.pl.