RALLY STAGE CUP 2017: CZWARTA I PIATA RUNDA W KLUCZEWIE

rallys-1

Już w najbliższą niedzielę, 4 czerwca, na lotnisku Kluczewo w Stargadzie odbędzie się IV i V runda RallyStage Cup. To nowy cykl dla każdego, organizowany przez Automobilklub Stargardzki.

Mimo odbywania się dwóch rund jednego dnia, wpisowe nie ulega zmianie. Partnerem medialnym cyklu jest portal NewsAuto.pl.


Zobacz także:

SPORT


 

W zawodach wystartować może każdy, kto posiada prawo jazdy, samochód z ważnym przeglądem technicznym oraz ubezpieczeniem OC (zalecane NNW). Organizator przygotował dla uczestników odcinek o długości powyżej 4 km.

rallys-3

– Tym razem odcinek będzie zawierał nowy fragment trasy – dzięki uprzejmości firmy Dutch Farmers. Będzie to jeden z równiejszych fragmentów nawierzchni jaką znamy na Kluczewie. Druga część trasy prowadzić będzie po znanych już obszarach, ale w trochę odmienionej formie – mówi dyrektor cyklu, Hubert Nowicki.

Formularz zgłoszeniowy oraz lista już zapisanych kierowców znajdują się na stronie – ak.stargard.pl, zaś szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Uczestnicy, którzy zostaną najwyżej sklasyfikowani, zostaną nagrodzeni medalami, zarówno w klasyfikacji generalnej jak również w poszczególnych klasach.

rallys-2

W końcowych wynikach sezonu na najlepszych zawodników czekać będą nagrody rzeczowe.

Dla zawodników startujących w pełnym cyklu (z dopuszczalnym pominięciem jednej rund) Rally Stage Cup 2017, H-RT Auto & Motorsport zapewnia rabat na zakup akcesoriów/ zrobienie rollbar’a/ klatki wg. zał. J i montaż.

Zapraszamy na oficjalny FP Rally Stage Cup: facebook.com/RallyStageCup

A na youtube.pl zobaczyć można, jak było na jednej z poprzednich rund…

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Kujawa