RALLYCROSS: ŁUKASZ ZOLL POWALCZY O PODIUM

Przed zawodnikami IV runda Mistrzostw Polski Rallycross, która odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia na Litwie. Łukasz Zoll reprezentujący Zollracing Rallycross Team zapowiada walkę o podium.

Łukasz Zoll: Sezon nieuchronnie zbliża się do końca więc liczy się każdy zdobyty punkt w klasyfikacji. Nasze Subaru zostało bardzo dokładnie przygotowane. Mamy nowe zawieszenie z dopracowanymi ustawieniami. Skrzynia biegów oraz silnik przeszły bardzo wnikliwy przegląd. Mam nadzieję, że wszystkie zmiany i zebrane doświadczenia z tego sezonu sprawią, że będziemy stanowić poważną konkurencję w naszej klasie, a ja sam będę miał dużą frajdę z jazdy! Ruszam na Litwę z przekonaniem, że w finale pojadę na 110 procent! Oczywiście zawsze loterią jest pogoda dlatego zabieramy ze sobą wszystkie możliwe rodzaje opon włącznie z szutrówkami, które akurat na tym torze mogą być bardzo przydatne. Startowałem tam trzykrotnie, więc tor znam dobrze i to z pewnością pozwoli mi na podjęcie zdecydowanej rywalizacji już od pierwszego przejazdu.
Dziękuję moim partnerom SKF, CAT, Van4Rent, KonkretPR, LeDuvel, Bahco, Öhlins, PitStops, Kaizen za wsparcie, a wiernym i oddanym kibicom za gorący doping.

Łukasz – jeden z najbardziej utalentowanych polskich kierowców rallycrossowych – ma tysiące kibiców. Wraz z nimi trzymamy za niego kciuki!