RENAULT: AGATA SZCZECH CZŁOWIEKIEM PR 2013

RSz 1_4746

Agata Szczech z Renault Polska, Dyrektor Komunikacji Terytorium East Renault, została wyróżniona tytułem Człowiek Public Relations Briefu 2013.

Magazyn Brief od lat honoruje osoby, które w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy szczególnie przysłużyły się rozwojowi sektora, w którym działają, ale także gospodarce, regionowi czy całemu krajowi.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


RSz 2_2Wręczenie dyplomów odbyło się podczas uroczystej gali, połączonej z 14. urodzinami magazynu Brief. Agata Szczech została doceniona przez magazyn m.in. za wieloletnią, konsekwentną i wyróżniającą się działalność nie tylko na rzecz marki Renault, ale także edukacji ekologicznej oraz rozwoju polskich miast i regionów.

Agata Szczech związana jest z Renault Polska od 1991 roku. W 1995 roku objęła stanowisko Dyrektora Komunikacji na Polskę, później także na Litwę, Łotwę i Estonię. Jest też przedstawicielką Departamentu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz Dyrekcji Public Affairs Renault. Od 1 lipca br. została mianowana również na stanowisko Dyrektora Komunikacji Terytorium East. Do tej pory Agata Szczech otrzymała wyróżnienia: tytuł Zasłużony dla Transportu RP (2001), Medal Komisji Edukacji Narodowej (2005), Srebrny Medal za zasługi dla Policji (2011) oraz Nagrodę Specjalną „Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” (2011). Jest również laureatką kilku wyróżnień koncernu Best of communications.