RENAULT: DERESZOWSKA I GLINKA POBIEGNĄ DLA WOŚP

renault-bieg1

Ambasadorki Renault Anna Dereszowska i Katarzyna Glinka wystartują w dedykowanym biegu z przeszkodami z cyklu Runmageddon organizowanym dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 26 maja br. w Warszawie.

W imprezie wezmą udział znani aktorzy, muzycy, dziennikarze i sportowcy oraz osoby, które w licytacji na rzecz WOŚP kupiły specjalne pakiety startowe.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

SPORT


 

Renault Polska już drugi rok z rzędu jest partnerem Runmageddonu.

renault-bieg2

Anna Dereszowska i Katarzyna Glinka wezmą udział w specjalnej serii Rekrut cyklu. Do pokonania będą miały dystans 6 km i ponad 30 przeszkód.

– Kiedy dostałam propozycję, by wziąć udział w tej imprezie, nie wahałam się ani chwili. Cieszę się, że mogę połączyć moją miłość do biegania ze wsparciem tak ważnej inicjatywy, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – mówi Anna Dereszowska.

Na trasie ekstremalnego biegu spotkają inne osobistości ze świata sztuki, mediów i sportu oraz zwycięzców charytatywnej licytacji. Dochód z niej zostanie w całości przekazany na działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

renault-bieg3

– Jako fanka sportów ekstremalnych nie mogę się doczekać startu w Runmageddonie. Chętnie spróbuję swoich sił, zwłaszcza że wszystkich uczestników biegu łączy szczytny cel – mówi Katarzyna Glinka.

Runmageddon to największy cykl biegów z przeszkodami w Polsce. Tegoroczna edycja obejmuje kilkanaście imprez, podczas których uczestnicy muszą pokonać liczne przeszkody, zarówno naturalne, jak i te stworzone przez organizatorów.