RENAULT: NOWA GAMA KANGOO – MOŻNA ZAMAWIAĆ

Renault 0 Kangoo Express

Renault odnawia gamę Kangoo dla klientów indywidualnych i firm. Nowy przód jest zgodny z nową stylistyką Renault i jest zróżnicowany dla wersji osobowych, dostawczych i Z.E.

We wnętrzu znajdziemy zaawansowane technologie, zwłaszcza dzięki pojawieniu się multimedialnego systemu Renault R-Link. Firmom i klientom prowadzącym działalność gospodarczą Renault oferuje również wersję z 3 miejscami z przodu, dostępną w 3 długościach nadwozia.


Zobacz także:
PREMIERY


Kangoo Compact jest jedynym samochodem o pojemności poniżej 2,8 m3, który proponuje tę konfigurację. W gamie kombivana pojawia się nowa wersja – Kangoo Extrem o stylistyce samochodu terenowego.

Oprócz wersji z napędem w 100 proc. elektrycznym o zerowej emisji podczas eksploatacji, Renault Kangoo oferuje gamę oszczędnych silników o wysokich osiągach, z których jeden – Energy dCi 90 charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa, wynoszącym 4,3 l/100 km (112 g CO2/km). Silniki Energy są wyposażone w system Stop and Start oraz układ odzyskiwania energii przy hamowaniu.

 

 

Nowe Kangoo, które we Francji można zamawiać od lutego, pojawi się w sprzedaży w Europie w czerwcu 2013 r. Na polskim rynku można już składać zamówienia. Kombivan w gamie polskiej oferowany jest w cenie od 63 700 zł brutto, furgonetka od 51 200 zł netto, a wersja elektryczna – od 83 900 zł netto.

Oferta Kangoo jako samochodu dostawczego obejmuje 15 wersji (w tym wersje Z.E.), w których objętość przestrzeni ładunkowej wynosi od 2,3 do 4,6 m3. Wśród nich występuje także nowa opcja z 3 miejscami z przodu, oferowana w trzech długościach nadwozia: Compact, Express i Maxi (niedostępna w wersjach Z.E., Maxi 5-miejscowym i wersji z przedłużoną kabiną). Renault Kangoo Compact jest więc jedynym na rynku samochodem o przestrzeni ładunkowej poniżej 2,8 m3 oferującym trzy miejsca z przodu.

Wersje kombivan, Kangoo, Grand Kangoo 5-miejscowe i 7-miejscowe posiadają za tylną kanapą przestrzeń bagażową od 660 do 930 litrów. A w furgonetce Kangoo Maxi pojemność części ładunkowej i schowków sięga nawet 4600 litrów.