RENAULT: NOWE CLIO R.S. 200 EDC MONACO GP

R 1_mC

Mocny samochód dla prawdziwie mocnych kobiet! Połączenie sportowego zacięcia, elegancji i designerskiej linii. Tak przedstawia Renault nowe Clio R.S. 200 EDC Monaco GP.

Auto, które nie może się nie spodobać się zwłaszcza kobietom, wrażliwym na styl. Nowa, numerowana seria limitowana wersja, oferująca bogate wyposażenie i wyrafinowany klimat wnętrza, pojawi się w sprzedaży na około 20 rynkach, m.in. w Japonii i Australii.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W Polsce auta z tej serii można będzie zamówić już z końcem kwietnia, do sprzedaży w naszym kraju trafi tylko 12 sztuk.

Charakterystyka:

– Unikalny kolor nadwozia Mroźna Biel (na niektórych rynkach, gdzie seryjnie występuje metalizowany lakier Szary Platynowy Mroźna Biel dostępna jest jako opcja) i czarny dach (dostępny seryjnie). Kolor czarny znajdziemy również na następujących elementach: aerodynamicznej listwie przedniej F1 i dyfuzorze, bocznych listwach ochronnych, klamkach drzwi, aluminiowych felgach 17’’ Tibor lub opcjonalnych Radicale 18’’ i obudowach lusterek bocznych. Czarne są także tylny spojler dachowy i listwa umieszczona na klapie bagażnika (w wersjach z opcją kamery cofania). Na bocznych listwach ochronnych nadwozia pojawia się oznakowanie „Monaco GP”.

R 2_mC

– Wyrafinowane wnętrze, w którym dominuje elegancka czerń i szarość. Kolor szary odnajdziemy na kierownicy, na gałce i u podstawy dźwigni zmiany biegów, na obramowaniach głośników i nawiewów bocznych oraz ozdobnych listwach po wewnętrznej stronie drzwi. Pasy bezpieczeństwa również są szare.

– Skórzana grafitowa tapicerka Riviera jest ozdobiona szarymi przeszyciami. Na bocznych listwach możemy zobaczyć numerowaną tabliczkę z oznakowaniem Monaco GP. Kształt dywaników podłogowych „Renault Sport” podkreśla szare obramowanie.

– Bogata lista dodatkowego seryjnego wyposażenia obejmuje również: przyciemniane szyby (tylne boczne i tylną), przednie podgrzewane fotele oraz system multimedialny (w zależności od kraju jest to Media Nav bądź Renault R-Link z dostępem do usług online).

R 3_mC

– Doskonały system telemetryczny R.S. Monitor 2.0 jest dostępny w opcji. Jest on wyposażony w funkcję R.S. Replay. To jedyne w swoim rodzaju oprogramowanie, pozwalające na śledzenie i pobranie tras torów jazdy oraz ponowne ich pokonanie z wizualizacją na mapie, a także pobranie wszystkich danych zarejestrowanych po zakończeniu trasy i dzielenie się nimi w serwisach społecznościowych.

– Pod maską Clio R.S. 200 EDC Monaco GP znajduje się turbodoładowany silnik 1.6 Turbo o mocy 200 KM, współpracujący z automatyczną 6-biegową skrzynią EDC z podwójnym sprzęgłem.

Seria limitowana Monaco GP powstała w hołdzie dla Grand Prix Monako.

R 4_mC