RENAULT: NOWE ZOE JESZCZE LEPIEJ WYPOSAŻONE JUŻ W SPRZEDAŻY

renault_zoe1

Renault wyposażyło nowe ZOE w nowy akumulator Z.E. 40. Pozwala to na aż dwukrotne zwiększenie dotychczasowego zasięgu elektrycznego samochodu marki.

Model jest numerem 1 na rynku europejskim. Nowa jego wersja ma znacznie większe możliwości zastosowania, a jednocześnie nadal pozostaje przystępna cenowo.


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

ZOE wyposażone w akumulator Z.E. 40 jest kolejnym dowodem konsekwentnej realizacji strategii Renault, zmierzającej do upowszechnienia na dużą skalę samochodów o zerowej emisji.

renault_zoe2

Nowe auto zostanie wyposażone w innowacyjne usługi mobilne. Z.E. Trip i Z.E. Pass ułatwiające dostęp do publicznych punktów ładowania, co stanowi dużą pomoc w pokonywaniu wszelkiego typu tras. Oferta dostępnych usług mobilnych poszerzy się w pierwszym półroczu 2017 r. o nową aplikację na smartfony, zapewniającą nawigację „od drzwi do drzwi”.

Szeroki wachlarz usług mobilnych umożliwia m.in. zaprogramowanie ładowania akumulatora w zależności od kosztu energii elektrycznej bądź jej wskaźnika intensywności emisyjnej. Renault wprowadza zmiany w wersjach ZOE. Renault wprowadza do oferty nową wersję – ZOE Edition One/ Bose – skierowaną przede wszystkim do klientów poszukujących ekskluzywnego auta. Nowości, głównie dotyczące designu auta, pojawią się również w innych poziomach wykończenia.

Nowe ZOE Renault zaprezentowało niedawno na Salonie Samochodowym Paryż 2016, a sprzedaż samochodu właśnie się rozpoczęła. Zamówienia w Polsce rozpoczną się z początkiem roku, samochody pojawią się w salonach Renault na wiosnę 2017 roku.

renault_zoe3

Renault – lider na europejskim rynku samochodów elektrycznych:
– po drogach Europy jeździ już ponad 100 tys. samochodów elektrycznych Renault; we Francji jest ich ponad 50 tys.;
– Renault może się poszczycić największą sprzedażą samochodów elektrycznych na terenie Europy od 2010 roku;
– w Europie ponad 1/4 sprzedawanych samochodów elektrycznych stanowią pojazdy marki Renault;
– we Francji – największym europejskim rynku pod względem sprzedaży samochodów elektrycznych – modele marki Renault stanowią ponad połowę sprzedawanych samochodów elektrycznych;
– Renault ZOE jest najlepiej sprzedającym się w Europie samochodem elektrycznym;
– Renault Kangoo Z.E. jest najlepiej sprzedającym się w Europie elektrycznym pojazdem dostawczym;
– Alians Renault- Nissan jest liderem na światowym rynku samochodów elektrycznych – ponad 50 proc. światowej sprzedaży stanowią modele Aliansu.