RENAULT TRUCKS: NOWE MASTERY Z.E. DLA FIRMY MIGROS

MyMigros, internetowy supermarket należący do szwajcarskiej spółki, wykorzystuje w codziennym transporcie swoich towarów elektrycznego Renault Trucks Master Z.E.

25 tych bezemisyjnych samochodów dostawczych już wykonuje transport dla firmy, a 20 dodatkowych ma dołączyć do floty w 2021 roku.


Zobacz także:

ECO

UŻYTKOWE


 

Dwa lata temu spółka uruchomiła usługę supermarketu internetowego z opcją dostawy zakupów do domu. Zgodnie ze zrównoważonym podejściem firmy, wszystkie dostawy są realizowane przy użyciu Mastera Z.E. Te w pełni elektryczne pojazdy dostawcze nadają się do użytku na terenach miejskich, ponieważ mają dostęp do wszystkich obszarów miasta, sprawdzają się w użytkowaniu nawet na najwęższych ulicach, ale również w obszarach z ograniczonym dostępem.

Ich pojemność ładunkowa jest identyczna jak w odpowiedniku napędzanym klasycznym silnikiem diesla, ponieważ akumulatory zostały umieszczone pod przednimi siedzeniami.

Firma eksploatuje aktualnie 25 pojazdów dostawczych Renault Master Z.E., a 20 dodatkowych pojazdów ma dołączyć do floty w 2021 roku.