RENAULT TRUCKS: PIERWSZE KLUCZYKI DO MODELU T

Stef 1

Niespełna sześć miesięcy po wprowadzeniu na rynek Renault Trucks rozpoczyna dostawy pojazdów ze swojej nowej gamy do klientów w Europie. We Francji pierwsze cztery egzemplarze Renault Trucks T – High Sleeper Cab – trafiły do firmy STAF.

Są wyposażone w kabinę z płaską podłogą i napędzane silnikiem DTI13 Euro 6 o mocy 520 KM. Posiadają również pełny zestaw najnowszych opcji wyposażenia, zapewniający maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz komfortu pracy i wypoczynku.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Uroczystego przekazania kluczyków do nowych pojazdów dokonali prezes Renault Trucks Bruno Blin i dyrektor zarządzający Renault Trucks France Marc Martinez. Ceremonia odbyła się na stoisku Renault Trucks podczas na wystawy Solutrans.

To pierwsze pojazdy długodystansowe z nowej serii, jakie trafiły do klienta.

– Kara Mendjel zamówił cztery Renault Trucks T, nawet bez wcześniejszego ich przetestowania. To dowód ogromnego zaufania. Renault Trucks T z płaskopodłogową kabiną i wybranym przez klienta pakietem komfortowym z pewnością spełni jego najwyższe oczekiwania – podkreśla Bruno Blin.

STAF jest rodzinną firmą założoną w 1969 r., specjalizującą się w chłodniczym transporcie żywności do supermarketów. Ma swoją siedzibę koło Paryża. Zatrudnia ponad 520 pracowników i posiada flotę ponad 450 samochodów, z czego większość stanowią pojazdy ciężarowe Renault Trucks.