S-PLUS: MOBILNY PIT STOP WYRUSZYŁ W TRASĘ

S-PLUS, marka należąca do grupy Auto-Plast Produkt, wyrusza w trasę po Polsce. W ramach akcji „Mobilny Pit Stop” w kilkunastu wybranych lokalizacjach na terenie całego kraju pojawią się mobilne stanowiska, w których technicy firmy wyjaśniać będą, na czym polegają usługi typu Auto Detailing oraz SMART Repair.

Dodatkowo każdy posiadacz samochodu będzie mógł poddać swoje auto wycenie estetycznej. Pierwsze spotkania odbyło się w Olsztynie.

Akcja „Mobilny Pit Stop” ma przybliżyć użytkownikom samochodów możliwości auto detailingu oraz napraw typu SMART Repair. Podstawową wartością usług jest szybkość, z jaką są wykonywane. Dlatego też prezentacja odbywać się będzie przy stanowiskach imitujących znane z wyścigów Formuły 1 pit stopy, gdzie technicy, dosłownie w kilka sekund, wykonują swoje zadania.

– Naprawy blacharskie i lakiernicze nierzadko kojarzone są z dniami, a nawet tygodniami oczekiwań na naprawione auto. Nasz punkt widzenia zmienia się jednak po wypróbowaniu usług typu SMART Repair. Naprawa okazuje się kwestią kilku godzin, czy minut. Stąd pomysł, by nasza akcja edukacyjna nawiązywała do wyścigów Formuły 1, podczas których wszystkie zadania muszą być wykonane niewiarygodnie szybko – zaznacza Tomasz Jezierski, Dyrektor Zarządzający Sieci S-PLUS Sp. z o.o.

Inną atrakcją, jaka pojawi się podczas akcji Mobilny Pit Stop jest prezentacja wykonanych usług na specjalnie przygotowanych samochodach prezentujących np. stan powłoki lakierowej przed wykonaniem prac i po nich.

Mimo spadków w branży motoryzacyjnej usługi oferowane przez Salony S-PLUS cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Auto kosmetyka, czyli Auto Detailing oraz szybkie naprawy estetyczne określane jako SMART Repair są coraz częściej poszukiwane przez indywidualnych użytkowników aut, floty czy szeroko rozumiany auto handel. Stąd też pomysł na wyjście z akcją edukacyjną wprost na ulice miast.
Pod marką pierwszej w Polsce sieci zajmującej się Auto Detailingiem oraz usługami typu SMART Repair funkcjonują już 24 placówki.

Trasa Mobilnego Pit Stopu będzie przebiegała przez większość z miast, w których znajdują się salony marki S-PLUS. Po Olsztynie, kolejne miasta na trasie Mobilnego Pit Stopu to Wrocław, Gdańsk, Lublin, Białystok, Płock, Katowice, Jabłonna, Poznań, Kraków i Warszawa.