SKODA: ABY ZNALEŹĆ MIEJSCE PARKINGOWE SZYBCIEJ I ŁATWIEJ

Aby ułatwić znalezienie odpowiedniego miejsca do zaparkowania (i to w całej Europie), siły połączyły firmy Škoda Auto i Parkopedia.

Użytkownicy samochodów czeskiej marki mają teraz dostęp do informacji w czasie rzeczywistym o milionach wolnych miejsc do zaparkowania.


Zobacz także:

GPS / AUDIO

ROZMAITOŚCI


 

Punkty są wyświetlane za pośrednictwem systemu nawigacji pojazdu lub aplikacji Škoda Connect. Lokalizator miejsc parkingowych jest jedną z wielu funkcji mobilnych usług internetowych zawartych w aplikacji.

Znalezienie wolnego miejsca parkingowego lub najbliższego wielopoziomowego parkingu w obcym mieście może być nerwowym przeżyciem. Na szczęście kierowcy są wspierani w poszukiwaniu najtańszych i najbliższych opcji parkingowych, które są wyświetlane w danej lokalizacji lub pod wybranym adresem. Oprócz opłat aplikacja pokazuje również, czy miejsca parkingowe są rzeczywiście wolne – w czasie rzeczywistym, w zależności od dostępności.

Najnowsza wersja aplikacji Connect App lub systemu nawigacyjnego może również umożliwiać prowadzenie bezpośrednio do wybranego miejsca parkingowego.

Założona w 2007 roku Parkopedia dostarcza szczegółowych informacji o ponad 70 milionach miejsc parkingowych w 15 000 miastach i 89 krajach świata. Należą do nich parkingi wielopoziomowe oraz publiczne i prywatne obiekty parkingowe.