SKODA: JAN KOPECKY ZE ZŁOTĄ KIEROWNICĄ

Rally Cesky Krumlov 2012 5114

Jan Kopecký reprezentujący Škodę Motorsport już po raz szósty został wyróżniony Złotą Kierownicą w Czechach. Złota Kierownica jest bardzo prestiżową nagrodą dla najlepszego kierowcy w Czechach, przyznawaną przez dziennikarzy motoryzacyjnych oraz ekspertów.

Jan Kopecký otrzymał to wyróżnienie już trzeci raz z rzędu i szósty raz w całej swojej karierze.


Zobacz także:
RAJDY


– Jesteśmy zaszczyceni, że już po raz szósty przyznano nam tak ważną nagrodę w Czechach. Złota Kierownica to także wyraz uznania dla całego zespołu Škoda Motorsport, który wspierał mnie przez cały rok. Obiecuję, że nie spoczniemy na laurach – naszą ambicją jest dalsze wygrywanie w rajdach – podziękował Jan Kopecký.

W 2012 roku Jan Kopecký triumfował w Mistrzostwach Czech i został wicemistrzem IRC czwarty raz z rzędu. W tym roku, wraz ze swoim pilotem Pavlem Dreslerem, pojawi się także na wybranych rajdach Mistrzostw Europy.

Jury składające się z czołowych czeskich dziennikarzy motoryzacyjnych oraz ekspertów, przyznaje podczas plebiscytu nagrody w różnych kategoriach: Rajdy, Maratony, Wyścigi, Wyścigi górskie, Autocross i Rallycross oraz Karting.